doktorum kan ilacı yazmıyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elektraya tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : elektraya
  1. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    selam ben25 haftalık hamileyim ama hala kan ilacı kullanmıyorum.sebebi de şu .benim doktorum kanımın iyi olduğunu kullanmamın gereksiz olduğunu söylüyor ama herkes kullanıyor.sağlık ocağına gittim orada kan ilacı verdiler doktoruma gösterdim.bu kilo yapar ne gereği var dedi.e ben de korkuyorum ya doğumda çok kan kaybedersem diye.napayım sizce kızlar?

2. 1 Mart 2010
  3. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    benim doktorum da kan ilacı yazdı fakat çok elzem değil arada bir alırsın deyince ben hiç elimi sürmedim ilaca. doğumda kan kaybedersem falan diye hastalıklı dğşüncelere de kaptırma bence kendini. sağlıklısın işte bişeycik olmaz.

4. 2 Mart 2010
  5. Zynpmrt

Zynpmrt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam doğumda kaybedilen kanla alakası yokki kan ilacının zaten kan hacmin arttı hamilelik nedeniyle vücüt doğumda kaybedeceği kana hazırladı kendini bu allahın kadınlara bir lütfu 1 lt kan kaybetseler bile hiçbir sıkıntı yaşamıyorlar. Hamilelikte verilen demir hapları türk kadınının demir anemisine yatkınlığından dolayı verilir ama zaten kan değerlerinde bir problem yoksa ne diye alasınki herkes içiyor diye seninde içmene gerek yok. Banada vermedi doktorum. Sağlık ocağındakiler rutin halinde veriyor kan ilacını ve vitaminleri heşeyin fazlası zarar neden doktoruna güvenmiyorsun ki???

6. 2 Mart 2010
  7. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende hamileyim.hamileliğimin başında cok kanamam oldu.ama ondan sonra yapılan testlerde bir sorun cıkmayınca doktorum kan ilacını gerek görmedi.doktorunu dinle.en iyisini o bilir.