Doktorum Kanal D

Konusu 'Sabah Programları' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238
    Hastası olacaksınız!

Türkiye'nin en farklı sağlık programı 'Doktorum', Türkiye'nin en prestijli TV kanalı Kanal D'de...
    Hafta içi her gün 08.30-10.30 saatleri arasında ekrana gelecek olan 'Doktorum', sağlık konusunda en doğru bilgi ve öneriyi, tıp dünyasının seçkin ve güvenilir isimlerinden almaya olanak tanıyacak.
    Moderatörlüğünü Dr. Serdar Önal'ın yaptığı 'Doktorum'un diğer sunucuları Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ve Medikal Estetik Uzmanı Dr. Seran Göçer.
    Alışılagelmiş sağlık programlarından bir hayli farklı olan “Doktorum”da, sağlıkla ilgili kafa karıştıran, ağır ve anlaşılması zor konular, gerçek hayat hikâyelerinden yola çıkarak basit ve anlaşılır bir dille, uygulamalı olarak anlatılacak.
    Her gün iki farklı konunun ele alınacağı programda, tıp dünyasının seçkin profesyonelleri ve hastalar stüdyoda bir araya gelecek. Hastalar, hastalıklar, çığır açan yeni tedavi yöntemleri ve tıp dünyasındaki son gelişmeler kimi zaman stüdyoda seyircilerin gözü önünde veya bir hastanenin muayene odasından canlı olarak ekrana taşınacak.
    Daha bitmedi!. Uzman doktorlar, her türlü hastalıkların üstesinden gelerek sağlığına kavuşmuş kişileri ağırlayacak, mucizevi hikâyeleri izleyiciyle paylaşacak ve ömür boyu unutulmayacak başucu bilgileri verecek.
    'Doktorum' çok farklı; çünkü tıp eğitimi almış, tıp dünyasındaki gelişmeleri yakından takip eden gerçek doktorlar sunacak.
    'Doktorum' çok farklı; çünkü bilimsel olarak kanıtlanmamış hiçbir tedavi yöntemine ve tavsiyeye yer vermeyecek, doğru bilinen yanlışları zihinlerden silecek.
    Dolayısıyla sağlıkta son noktayı, her sabah “Doktorum” koyacak.

2. 20 Ağustos 2009
  3. _vanilla_

_vanilla_ o bir anne:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Sağlık programlarını takip ederim,
    Bunuda izliyeceğim,

4. 24 Ağustos 2009
  5. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238
    güzel bi program bnn beğendim

6. 24 Ağustos 2009
  7. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    aa bende begendim..özellikle gebelikle alakalı şeyler baya dikkatimi çekti...

8. 31 Ağustos 2009
  9. zagtas

zagtas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

edit......

kavgaya sebebiyet verici yazı

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2009
  10. 31 Ağustos 2009
  11. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende proğramı çok beğendim arkadaşlar. yalnız saatinden şikayetçiyim arkadaşlar.ilk başladığında 08.45 idi saati.o zaman müge anlı başlayana kadar burayı izliyordum ve 1 saat takip edebiliyordum programı.ama şimdi saati 09.45 yaptılar ve mügeyle çakıştığı için sadece reklam aralarında bakabiliyorum.ama çok faydalı bilgiler sunulduğu bir gerçek

12. 3 Eylül 2009
  13. AzRASILAM

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238
    çok yarayışlı bi program çok güzel konulardan bahsediyorlar

14. 3 Eylül 2009
  15. violette

violette zor bir yola çıkıyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bir kaç gün önce işe gelmek için hazırlanırken rastladım.menopoz konusu işleniyordu.çok beğendim programı.inanılmaz faydalı ve gerekli diye düşünüyorum.tv lerin bu tür faydalı programlara daha çok yer vermesini diliyorum.

16. 4 Eylül 2009
  17. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    süper bir program bende takip ediyorum ve çok beğeniyorum.

18. 10 Ekim 2009
  19. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi geceler arkadaşlar...bu sabah doktorum programında epidural sezeryan göstermişler canlı yayında yalnız ben kaçırdım bebişimle ilgileniyodum..seyredenler bayağı etkilenmişler..ben de seyretmek istiyorum ama netten bulamadım bugünün tekrarını ..bulan varsa seyreden bana da link atabilrmi..