Doktorum sivilcelerime Diane 35 verdi...Deneyimi olan varmi?

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve hoscakal tarafından 26 Eylül 2008 başlatılmıştır.

26 Eylül 2008
    Konu Sahibi : hoscakal
  1. hoscakal

hoscakal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    105
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba kizlar..! a.s.

Uzun zamandir sivilcelerim ile ve yagli cildim ile sorun yasiyorum...ergenlik cagindan beri diyebiliriz..aha düzeldi aha düzelecek derken 25e merdiven dayadim..!

Günes görünce düzeliyor cildim ama uzun vaadeli bir cözüm bulamadim kendime..bakiminida yapiyorum..!

En sonunda doktorum Diane 35 verdi...hormon hapi, bunu biliyorum..! Bir ay denersin dedi doktorum...rahatsizlik vermezse tedaviye devam ederiz dedi doktorum..!

Kizlar, aranizda Diane 35 kullanipta cildinde düzelme gören varmi? Duydugum kadariyla sac dökülmesine ve tüylenmeye karsida iyi geliyormus ama benim korkum kilo alabilir olmam?? :1no2:

Burda paylasirsaniz tecrübelerinizi cok sevinirim...:1hug:

2. 26 Eylül 2008
  3. hayal85

hayal85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben kullanmistim ayni sebeplerden dolayi ama baya oldu kullanali
    ben kilo almadim yüzümde pek bir iyilesme olmadi. fisfisfis
    benim sirtimdada oluyordu sivilceler onlar biraz düzelmisti.
    Ama ben hapi birakmistim bende migrene yol acmisti. Sirt agrisi, bas agrisi ama bastan degildi yani yaklasik iki ay kullandiktan sonra haptan dolayi oldugunu düsündüm ve biraktigimda o agrilar gecti yani haptan geldi bende sengözlerimebaksanab
    Sana benden tavsiye eger kabul edersen. Ben baktim Diane isime yaramiyor arastirmaya devam ettim ve bana bir doktor kükürtlü sabun tavsiye etti. Kullandikca etkisini belli etti. :lepi:
    Nerdeyse sivilcem kalmadi tek tük cikiyor ama onlarda eskileri gibi degil. hihoyyyt

Ama Diane illa sendede ayni etkiyi yapacak diye birsey yok. Her bünyede ayri tepki verebilir.
    Sac dökülmesi ve tüylerden birsey fark etmedim ben.fisfisfis
    Eger denersen umarim rahatsizlik vermez ve sorunlarindan kurtulursun :1hug:
    Sevgiler a.s.

4. 26 Eylül 2008
  5. zera_zera

zera_zera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bana da kansızlık için vermişti doktor..ablam da aynı sebepten kullanmıştı..onda aşırı mide bulantısı yaptı ve 1 hafta içinde bıraktı..doktor bana kansızlık yanında sivilcelerine de ii gelecek demişti 1 yıl önce..1 ay kullandım..cok az fark etti..ama iştahımı acıp kilo almaya başlayınca bırkatım walla..pek bi etkisini görmedim yani..belki uzun sür kullanmadıgım içindir..

6. 26 Eylül 2008
  7. twenty_one

twenty_one Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben üç ay kullandım bu ilacı vücudum resmen şişmişti kilo alıyosun gibi ama bi garip şişiyo sanki vücutkafamçokkarıştısivilcelerimde de öle doktorun söylediği iyileşmeyi görmemiştim cildinin yağlanması ve sivilcelenme hormonlarından kaynaklanıyosa sivilcelerinde iyilşme olabilir hormon testi yaptı mı doktorunsengözlerimebaksanab

8. 26 Eylül 2008
  9. bebito

bebito Guest

bende de pkos cıktı 3 aydır kullanıyorum ama bilmiyorum cnm ya bende 6 kilo yaptı son 1 ayda noldugumu sasırdım yemekle aram da yoktur pek tabi benim hormonlarım bozulmus senın neyden kaynaklanıyor bılmıyorum

10. 26 Eylül 2008
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bende kist için kullanmıstım
    balon gibi şiştim bi ayda

12. 26 Eylül 2008
  13. depresif

depresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım sana önerim sivilceler için doktora falan gitme dur bundan önce ewt diane 35 kullandm tam tamına 6 ay tüy şikayetim için gitmiştim tabi sivilcelerimde vardı hepsi gitti ama hapı bıraktıktan sonra hepsi geri geldi ondan sonra doktora gittim bi allahın kuluda benle ilgilenmedi sivilceler için gittim kullandığım ilaçlar mahvetti cildimi belki kullanmasaydm şimdi daha çabuk geçcekti o yaşadğım 1 sene boyunca aklımı kaçrmadğıma dua ediyorm doktora gttim cildim bebek gibi oldu diyen biri çıksın karşıma dontorların ilaçlardan anladıkları yok ezberlemişler bi kaç tane döndürüp dolaştırp onları veriyolar ben o gün den beri ne grip için ne başka için hiç bi ilaç kullanmadm sivilcelerim geçiyo ve tüylerimde döküldü inanmıcaksınız ama vücdum kendini yenliyo hep bu içtiğimiz haplardan yediklerinize dikkat edin arkadaşlar bende tavsiye arkadaşım sivilcelerin içinde bi eczacıya danış derim boşboşuna vücuduna hormon yükleme sağlıcakla kal sivilcesiz mutlu günlere:KK70::KK70:

14. 26 Eylül 2008
  15. depresif

depresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    söylemeyi unuttum saçlarıda çok feci döküyo bnm o dönem saçlarım çok incelmişti kökü yok gibi dökülüyodu

16. 27 Eylül 2008
  17. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Kizlar, aranizda Diane 35 kullanipta cildinde düzelme gören varmi? Duydugum kadariyla sac dökülmesine ve tüylenmeye karsida iyi geliyormus ama benim korkum kilo alabilir olmam?? :1no2:

cnmbnm ben diil ama arkadaşım 4 aydır kullanıyor vücudunda göğsünde ve hemen hemen heryerinde sivilceler ve yüzüde kırmız morumsu akneler ve delikler vardı 4 aydır cildi parlıyor kızarıklık yokakneler geçti ve çıkmıyor fıstık gibiydi zaten şimdi doublefıstık oldu cnmbnm darısı başına inş.doublefıstık olursun sende ...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

18. 27 Eylül 2008
  19. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    he kilo almasında hiçbi problemide olmadı ayrıca ve tüylenmede neymiş cnm derim hatta...:roflol: