doktorunuz nasıl biri?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve slece17 tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : slece17
  1. slece17

slece17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doktordan yana hiç yüzüm gülmedi,benim.
    ya gittiğim doktor hiç bir söylemeyip,içeri geç ,muayne daha sonra şu tarihte gel diyor,

ya da hiç konuşmayıp ben soruyorum gecici cevaplar verip muayneyi kısa kesiyor,

ya da sus,konuş,hızlı muayne ve çıkış.
    sanki sözlüye girecekler sorduğumuz sorulara cevap veremiyeceklermiş gibi,

oysa ben içeri girdiğimde herşeyden önce güleryüzlü bir doktor istiyorum.daha sonra şikayetimi dinleyip beni yönlendirmesini,en son olarak aklıma takılan bir soru olmadığını sorması istiyorum.üff ya ,neden denk gelmez böyle doktorlar.:eek:lmaz:

2. 10 Ekim 2009
  3. elenanet

elenanet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Haklısın arkadaşım...Bende 4 aylık ahmileyim ama 3 doktordan sonra doğru doktoru buldum sanırım...Bende senin gibi düşünüyorum hem konumuz hassas bir konu öyle KBB doktoru gibi olmamalı hem de onca para verip gidiyoruz bizimle ilgilenmek zorundalar...Yoksa etrafından sor soruştur kim daha çok tercih ediliyorsa ona git bence...Benim doktorum şu anda gittiğimde güleryüzle karşılıyor ve sormak istediğin birşey var mı diye mutlaka soruyor...benimkide sadece çok kalabalık oluyor bazen ondan dolayı fazla konuşmadan çıkabiliyorum ama mutlaka soracaklarımı soruyorum..Birde kalabalık olmasa ohoo adamı rahat bırakmayacağım valla :lepi: o da konuşmayı seviyor sağolsun zemuszemus

4. 10 Ekim 2009
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben şanslılardanım sanırım.evlendiğimden beri gittiğim bir doktor var ondanda son derece memnunum.ilgilenir, tüm sorularımı sorarım, telefonla da ulaşırım.ben çok memnunum.

6. 10 Ekim 2009
  7. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bence öyle uyuz bir doktoru hemen terk et o adamı doğuma girince düşünemiyorum.sen doğur ben geliyorum der vallahi.nerde olduğunu yazda arkadaşım aynı yerde oturanlara örnek olsun..:kızgın::mymeka:

8. 10 Ekim 2009
  9. ducks

ducks kıpırık oğlum canımsın... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk gittiğim doktordan memnun kalmadım ve 10. haftada başka bir doktora gitmeye karar verdim.. şu anda gerçekten çok memnunum.. çok iyi bir karar vermişim. bence içinize sinmeyen birşey varsa mutlaka değiştirin erken zamanda..

10. 10 Ekim 2009
  11. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    alkisalkisalkismerhabalar benim doktorum belkide ender bulunacak doktorlardan birisi gerek konuşması gerek ilgisi insanı çok ama çok rahatlatıyo böyle bir doktor bulmak gerçekten çoooooooook zor bigün arkadaşımla gitmiştim şaşırıp kalmıştı bu nasıl doktor diye biraz geç kalsa özür üstüne özür diler kibar ve şiir gibi konuşur sizi rahatlatır mesela düşük tehlikem olduğu sıra gece saat kaç olursa olsun arardık bizi inanılmaz derecede rahatlatırdı ertesi gün mesela o beni arardı nasıl oldun diye günde kaç defa arardı hemde şöle yap böle yap diye onun sayesinde çoook rahat bir hamilelik geçirdim ve düşük tehlikemi sayesinde atlattım rüya doktoru koydum adını ben

12. 10 Ekim 2009
  13. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hangi semtte olduğunu bilmiyorum ama bahçelievler medikanada düzgün bey adında genç bir doktor var,çok ilgili çok güleryüzlü.bütün sorularına cevap veriyor,rahatlatıyor.yaşam hastanesindede mehtap hanım var,o da çok iyi bir doktor.normalde kadın doktorlarla yıldızım barışamamıştır,en kaprislileri hep bana denk gelmiştir ama bu başka.

14. 10 Ekim 2009
  15. ece42

ece42 Guest

ay benimki de uyuz aynı anlattığın gibi...paramla rezil oluyorum diyorum her seferinde...
    delircem ama çıkışım yok burda tek doktor hanımefendi.zaten onn artistliği var.en son muayenede eşim söylemese ilaç falan yazmayacak o derecede.sinir oluyorum ama ne çare..
    değiştirme fırsatın varsa hemen değiştir...ah benim bi değiştirme fırsatım olsaaa

16. 10 Ekim 2009
  17. elenanet

elenanet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende katılıyorum...kadın dr.lar halimizden hemcinsimiz olarak daha iyi anlayacakları yerde :eek:klava:ben erkek dr.ları bu konuda daha başarılı buluyorum alkisalkisalkis

18. 10 Ekim 2009
  19. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben artık hiçbirinden güleryüz falan beklemiyim diyorum işinin ehli olsun yeter diyorum ama , insan hamile olunca duyguları altüst oluyor bunu biraz anlayıp buna göre davranmayı bilebilselerdi keşke..
    Bende bazen bilimsel veriler ile bilgi dışında doktorumun motivasyonunu duymak istiyorum .
    Ama genel olarak doktorlarda olması gereken acı bir gerçekçilik vardır ya beni en çok sinirlendiren bu..
    Belkide böyle olmaları gerekiyordur diyorum kapatıyorum konuyu..