Doktorunuz nasıl?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BubleGum tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : BubleGum
  1. BubleGum

BubleGum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar doktorunuz size karşı nasıl davranıyor? Ben 15 gün önce ikili test yaptırdım. biz sizi arayıp haber vericez dediler. 5 gün sonra ben aradım doktoru sormak için , daha sonuç çıkmamıştır çıktığı zaman sizi ararlar dedi. Ama bir bilgisayarına bakıp ta kontrol etmedi. şimdi 15 gün geçince artık ben istedim sonucumu mail attılar. meğer 3 gün sonra hazırmış sonucum. doktoruma tam güvenemiyorum nedense ben mi kuruntu yapıyorum yoksa o mu öyle hissettiriyor bana bilmiyorum. :uhm:

2. 8 Mayıs 2008
  3. ocean_exprss

ocean_exprss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Ben doktorumdan memnunum.Bütün sorularımı cevaplıyor ve ayrıntılı açıklamalar yapıyor.Doktoruma güveniyorum...

4. 8 Mayıs 2008
  5. ekinsu

ekinsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bende doktorumdan çok memnunum. 3 yıldır aynı doktora gidiyorum.Doktora inanmak ve güvenmek çok önemli.

6. 8 Mayıs 2008
  7. öznur83

öznur83 Guest

cnm drun ilgisiz davranmış özellikle konu ikili test.benim drum bu konuda çok hassastı sanırım dr tercihini birkez daha gözden geçirmende fayda var derim ben

8. 8 Mayıs 2008
  9. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    valla bende dr memnun değilim acayip ilgisiz ama işinin ehli diyebilirim çok tecrübeli ve bilgili bi dr ama beni rahatlatamıyor bazen çok fazla hastası olduğu için çok yoğun ama doktoruma güveniyorum bu yüzdende onu bırakamıyorum........

10. 8 Mayıs 2008
  11. cerenn82

cerenn82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ah kızlar ah bende aynı dertten muzdaribim ya ben çok stres yapıyorum.daha 7 haftalık hamileyim doktora 1 kre gittim yarın pazartesi yine gidicem ama ilk doktoruma degil kadın şöyle bir baktı hmm iyi tamam 15 gün sonra tekrar gel dedi çıkarttı bu ilk hamileligim ama duydugum kadarıyla kilo kontrolümü falan yapması gerekiyordu ben daha çok erken olmasına ragmen hiç bir kıyafetime girmiyorum ümraniye çevresinde oturupta iyi bir hastane ve doktor bilen varmı ben ilk konrolümü erdem hastanesine gitmiştim

12. 8 Mayıs 2008
  13. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    yaklaşık 2,5 yıldır gittiğim dr var çok ilgili çokta memnunum..

14. 8 Mayıs 2008
  15. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ben türkiyedeki doktorumdan daglar kadar memnundum...6ay aramasam o arardi.ama burdaki doktorum biraz bosveren biri sanirim..benimde sonuclarim gec cikti ve evede göndermelerini istedim ama hala göndermediler...

16. 8 Mayıs 2008
  17. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende memnun değilim doktorumdan.varmı çok ilgili dediğiniz bi doktor ümraniye civarlarında??

18. 8 Mayıs 2008
  19. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende doktor sorunu yaşadım. ilk gebeliğimi yaşıyorum bunun için herşeyime dikkat ediyorum yani dktorum ilgisiz birisi değildi ama kapıdan çıkınca herşeyi unutan bi yapısı vardı gebeliğimin 18. haftasına kadar ona gittim ama ilgisizliğindende bıktım onun için hiçbir teste gerek yoktu. ikili üçlü şeker yükleme. bende merakımdan sorunca ne gereği var paranı boşa harcama falan diyordu. bende değştirdim doktorumu ve şimdi öylesine içim rahatki herşeyi çok iyi anlatıyor yapmam gerekeni sakınmam gerekeni yemem içmemi.. Allah razı olsun ondan. kadının halinden kadın anlıyor. bence bu böyle.. belki gidden vardır 500 evler şafak hastanesinden defne dilek dağlar...