doktorunuzun her soyledığını yapıyor musunuz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kibela24 tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kibela24
  1. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bu sıte herkes bırşey soylıyor her doktor bırsey soylıyor

merak ettım cocuk doktorunuza guvenıyor musun

her dedıgını yapıyormusunuz

bana once su verme dedı ben vermedım

sımdı ver dedı verdım

oglum 5 aylık ek gıdaya baslama dedı başlamadım...

sızler

2. 17 Eylül 2008
  3. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben doktorlara artık hiç güvenmiyorum.birinin dediği öbürününkini tutmuyor.onların yüzünden kızımı sütten kestim.
    bir kahvaltıya başla demiş öbürü başlama.mamayla beslenen bebeğe bile adam başlama ek gıdaya dedi bana ya.
    kibelecm az az tattır bence,sütün yetiyosa tabiki başlama ama,cok da dinlememek lazım.tattırmak başlamak değil ki.

4. 17 Eylül 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende anlamıyorum o yuzden boyle konu actım...

6. 17 Eylül 2008
  7. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Valla bende artik sasirdim.bugune kadar 3 doktor gezdim.hicbiri otekini begenmiyor.hepsi bisey diyor.en iyisi cocuk buyutenlerede biraz kulak vermek galiba.

8. 17 Eylül 2008
  9. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    şimdiki doktorları anlamıyorum bebeklere neden su verilmiyormuş suyun yeri ayrıdır sütün yeri ayrıdır
    bir tanıdığımızın bebeğine dr su vermeyin demiş onlarda dinlemiş bebeğin vücudu susuz kalmıştı bence yiyecekler de küçükten az az tattırarak alıştırmalıdır ki yemeye başlayınca sorun olmasın sırf sütle beslenen bebekler yemek yemeye alışamıyor

10. 17 Eylül 2008
  11. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok sık doktora götürmüyorum zaten, çok şükür gerek de olmadı, yemek konusunu da internetten sizlerden ve çocuk büyütenlerden duyduklarımdan mantığıma göre bir derleme yapıp halledicem walla:)

12. 17 Eylül 2008
  13. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm güzel bir konu açmışsın ...her dr farklı bilgi veriyor dr sölediklerine uysan bir türlü uymasan bir türlü..biri su ver diyor diğeri anne sütü alıyor verme diyor biri ek gıdaya başla diyor diğeri başlama ilk 6 ay sadece anne sütü diyor...tek doktora güvenip başka dr lara götürmücen götürürsen arada kalıyorsun hangisine güveneceğini şaşırıyorsun hadi çevremizdeki annelerin bilgisinden faydalanalım desek herkesin bebeği bir olmaz biri şu çorbayı sever seninki sevmez benim 2 çocuğum olmasına rağmen tecrübeli olmama rağmen yine arada kaldığım durumlar oluyor anne sütü veriyorum ama tatlarada alışsın istiyorum ara ara veriyorum çorba meyve püresi falan...ama büyük kızımde hiç beslenme sorunu yaşamadım herşeyi yiyordu bu minik hanım hiç bişey beğenmiyor...

birde çevredeki diplomasız dr lar vardır çok bilirler onlarda herşeyi aaa sen su vermiyormusun ver ver iyidir yemek de ver herşeyi yedir alışsın şunu şöyle yap aaa sakın böyle yapma zararlı vsss bunlardan hepimizin çevresinde vardır diye düşünüyorum....

14. 17 Eylül 2008
  15. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bana göre bir bebeğin ne iyi doktoru annesidir çünkü anne bebeğinin neye ihtiyacı olduğunu dr. prof. doc. ve o meşhur diplomasızlardan çok daha iyi bilir.

16. 17 Eylül 2008
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    su verıyorum..

doktor ek gıdalar cıgerlerıne dokunur kılo alımı ıyı degınce ınsan korkuyor

sonra bırsey olursa ben sana demıstım dıyecek....

18. 17 Eylül 2008
  19. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    bana da anne sütü anne sütü dediler zorladım meğer sütüm azmış açlıktan ağlıyomuş yavrum annemler herkes bu çocuk aç dedi kimseyi dinlemedim sütüm ii dedim çok dedim ama bezini ıslatmadı birgün çünkü aç artık doktora sütüm gelmiyo azaldı dedim mamaya başladık oğlumun uykusuda başladı yüzü de güldü bence doktordan çok anneleri nineleri dinleyin gerçekten biliyorlar tabiki doktorları da kesinlikle atmamak gerek ama işte biryerde de tıkanıyolar mı nedir anlamadım yine de saygımız sonsuz bişey olsa allah korusun annemize değil doktora koşuyoruz dimi amaa