dokulen saclar icin hangi sampuan kullanilmali?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve ..NiiL.. tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ..NiiL..
  1. ..NiiL..

..NiiL.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iyi aksamlar arkadaslar sampuanimi deistirecemde hangisini onerirsiniz dokulen saclarim icin?? :çok üzgünüm:

2. 18 Aralık 2009
  3. ilknuuur_55

ilknuuur_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ısırgan yagı sampuanı kullanabılırsın kokusuda kalmıyo sacta...biitkisel ürün kullanmak ıstemessen bıoxcın kullan..

4. 18 Aralık 2009
  5. ..NiiL..

..NiiL.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tmm peki nerde satilir bu sadece eczanelerdemi?

6. 18 Aralık 2009
  7. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya sampuana bukadar anlam yüklemeyin ben placenta kullanıyorum 2 aydır dökülmesi azalmadıgı gibi bide kuruttu
    normal bi şampuan kullanın , aradaki o paraya da fındık ceviz vs alın kat kat fazla yarar görürsünüz inanın bana
    bide yeşil çay için çok duydum iyi geldiğini ben içmeye başladım

8. 19 Aralık 2009
  9. mavimenekse

mavimenekse Rabbim dileyene evlat ver Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    bana doktor ducray anaphase şampuanı yazdı memnunum ikinci kutuda dökülme durdu

10. 20 Aralık 2009
  11. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gördüğün gibi herkez farklı bişi sölüyo ama hepsi saç dökülmesi için aslında hepsini denediğimiçin biliyorumm :KK70:
    bence de bitkisel şampuan kulanma saçı çok kurutuyo ve dolaştırıyo bu kez de onu açmak için saçları kırıp dlküyoruz:umursamaz:

12. 21 Aralık 2009
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canım bana ii gelen bi şampuan senin saçına saç derine ii gelmeyebilirr.herkes farklı bişey sölüo zaten.bu dökülme için bi doktora git önce.nedeni ne öğrenn.doktorda seni şampuan konusunda yönlendirir zatenn

14. 22 Aralık 2009
  15. estamp

estamp sonunda... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

kesinlikle haklısın...Bioblastan sonra restorekse geçtim,hiç dolaşmayan saçlarım ,kuruduğu için birbirine girip çatır çatır kopuyorlar,çinko hapı,evigenli,bepantenli bademyağlı artı evitaminli saç bakımları,çinko hapı hepsini kullanıyorum iki aydır,banamısın demiyor...Galiba yakında kel kalıcam:KK70:

16. 22 Aralık 2009
  17. ebuuuxsx

ebuuuxsx keşkelerim olmasa... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bioblas başlığına yazdım dün.şampuanını ve balsamını aldım diye.hemen akşamına yıkadım bu akşamda yıkadım sırf meraktan dökülme ne olacak diye.başlığı açan arkadaş(bioblast başlığı)hemen kestiğini söylemişti.aynen benimde öyle oldu fazla olan dökülmem gözle görülür şekilde azaldı.memnun olmayan çok fazla insan da var işte kime ne iyi gelicek belli olmuyor.deneme yanılma yöntemi sanırım.altta yatan başka neden yoksa deneyerek bulucaz.ben blendax dove kime ne iyi geldiyse kullandım ama bioblastta karar kıldım..

18. 31 Aralık 2009
  19. aslihan21

aslihan21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim saçım cok gürdü, bir dönem inanılmaz döküldü avuç avuç saç topladım her yerden. restorex şampuan ve serumunu aldım daha ilk serumda kendini gösterdi, serumları bitirdim şimdi saçlarım neredeyse hiç dökülmüyor... evet saçları kuruttuğu bir gerçek, onu da gliss in yıpranmış saçlar için olan spreyi ile çok rahat aştım:)