Dökülen Saclar icin INNEOV yada PRIORIN Haplarını Kullanan Var Mı?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve selinyilmaz tarafından 30 Eylül 2007 başlatılmıştır.

30 Eylül 2007
    Konu Sahibi : selinyilmaz
  1. selinyilmaz

selinyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim saçlarım geçen sonbahar çok dökülmüştü sonra durdu bu sene yine başladı resmen 2 aydır dökülüyo hemde çooook fisfisfis galiba mevsimsel ama çok endişeleniyorum bu yüzden artık stresden de dökülüyorlar. Bir arkadaşım diyet yaptığı zaman diyet uzmanı ona Priorin hapı vermişti ayrıca internetden de Inneov hapını okudum ve bunlar sadece eczanelerde satılan vitamin haplarıymış. Kullanan veya bu konu hakkında bilgisi olan varmı??? :bbo:

2. 1 Ekim 2007
  3. didoayaz

didoayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba selin bende saç dökülmesi şikayetiyle dr.a gittim. ilk önce bir çok test yapıldı ondan sonra onun yazdığı priorini kullanıyoru. iki ayı geçti.ilk günkü kadar çk dökülmüyor fakat dökülme durmuşda değil.bence ilk olarak bir uzmana danış ondan sonra kullan derim

4. 3 Ekim 2007
  5. kisem

kisem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende de mevsimsel dökülmeler oluyor.geçen yıl priorin kullanmıştım ne dökülmeyi durdurdu, ne de saçlarımın toparlamasına yardımcı oldu.bu sene bir eczacıyla konuştum, priorin'in içeriğinin yetersiz olduğunu söyledi.Shen Min alma niyetiyle girdim ama o Life Time HareCare isimli vitamini tavsiye etti.İçinde saç dökülmesine engel olduğu bilinen bütün şeyler var.içeriğine bakar bakmaz almaya karar verdim(zaten uzman oldum artık bir nevi :) ) günde 1 tane kullanıyorum 2 haftada dökülmeyi hafifletti ama bakalım sonuç nolucak..

bir de rogaine kullanıyorum tabi vitaminden çok asıl onun etkisi de olabilir..

6. 3 Ekim 2007
  7. vıtabıol

vıtabıol Guest

merhaba ben ecza deposunda çalışıyorum
    prıorın kap ve şamp oluyor.şamp daha çok satılıyor.istersen onu kullan

8. 31 Ekim 2007
  9. hazel bilge

hazel bilge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 ay priorin kullandım biraz dökülmesi azaldı ama arkadaş prıorınle birlikde kan haplarıda kullanmış onun hem saçlarının dökülmesi tamamen durmuş hemde acayip saöları sıklaşmış ve canlanmış ondan sonra bende o şekilde kullanmak için alayım dedim bu seferde biraz mahrumiyet bölgesindeydim bulamadım öylece kaldı istersen sen bi dene bu şekilde inşallah sende onun gibi çok faydasını görürsün

10. 30 Ocak 2010
  11. laleym

laleym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende bug,n aldım priorin kapsül en son mesaj baya önce gönderilmiş. etki gören varmı bu geçen sürede? =)

12. 11 Şubat 2010
  13. makbulle

makbulle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sizi bir sorum olacak bende kullanıyorum kapsül olarak ama benim adetlerim kesildi sizdede böyle birşey oldu mu acaba bu arada bu hapı 3 ay kullanınca fayda ediomuş benim saçlarım hattınden çok dökülüo yani önlerimin dipleri görünüyo kullanalı 1 ayoldu ama biraz biraz faydasını görüyorum ama malesefki böyle bir sorunum var sizdede böyle birşey oldum cevab yazarsanız çok mutlu olurum ayrıca 18 yaşındayım

14. 27 Şubat 2010
  15. ladyinpurple

ladyinpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dermatolog tavsiyesiyle kullandım.priorin 3.ayında tamamen durdurdu dökülmemi.öneririm.

16. 10 Mayıs 2010
  17. asibuz

asibuz Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saçlarım aşırı dökülüyor ve çok kuru bu sebeple eczanelerde olan saç analizcisine gittim ve ekranda saç köklerimi gördüm bioblas kullanıyordum ve durmuştu gerçekten dökülme meğer saçköklerim hep tıkanmış. Hemen attım bioblası çöpe ve priorin aldım ilk şampuanı kullanmak istedim duruma göre hapı alırım dedim 15 gün sonra tekrar gittim analize ve saçlarım nasıl parlıyordu anlatamam. Hapınıda aldım şimdi sonucu 3 ay sonra yazarım ama saçlarımın dokusu ble değişti şampuanı kesin tavsiye ediyorum.

18. 11 Mayıs 2010
  19. lifetime

lifetime Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba
    bende priorin hap kullandım 3 ay içtim şimdi ara verdim
    6 ay sonra tekrar içicem çok memnun kaldım
    pkos ve b12 eksikliğine bağlı dökülmem vardı onun için kullandım durdu
    çok şükür hemde saçlarımı çok uzattı parlattı hapını kullandığım halde şampuanınıda denemek istiyorum ama cesaret edemedim ama deniyim bakalım.