Dökülen saçlar için ısırganotlu karışım tarifi

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve Ashkim tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

25 Mart 2008
    Konu Sahibi : Ashkim
  1. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bir kavanoza 1 tatlı kaşıgı ceviz yagı ısırgan otu çörekotu susam yagı yılan yagı ve güzel aroma kokusu için hindistan cevizi yagı ve bemiks amp bepanthene evigen ve prednol 40 mg ampul koyup saçınızda 3 saat bekletin süper saçlar oluşuyor

2. 27 Mart 2008
  3. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm kendi saçlarında uyğuladınmı bu karışımı bir faydasını qördünmüü:uhm:

4. 28 Mart 2008
  5. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım 2 haftadır uyguluyorum dökülmesi kalmadı ve canlandı ayrıca hindistan cevizi yagının kokusu içinde harika oluyor prednol 40 mg 2 amp koya.s.

6. 28 Mart 2008
  7. yayen

yayen Guest

:KK43:benim saçımda dökülme yoktu malesef şampuanım bitmişti gittim komşudan aldım 1 yıkamalık panteni saça bir sürdüm şaç kremi de sürdüm açılmadı ve taraya bilmek içinse saçlarımı yolmak zorunda kaldım şaçım zaten röfleli bi şaçtı gittti güzelim saçlarım dipleri gür uclara doğru ipince bi topluyorum sıçan kuyruğu gibi oluyo allahtan giliss var onun sayesinde saçlarıma şaç kremi kullanmıyorum bu deterjan içeren şampuanlarda saçı dökmeye birebir heleki elidor kadar nalet bi şampuan görmedim okdar çok saçımı döktüki ve yıprattıki pantene zaten bi gıcığım var şaçlarımı yolmak zorunda kaldım :eek:klava:

8. 28 Mart 2008
  9. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm hacışahir kullan ins sacına i gelir

10. 28 Mart 2008
  11. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bu bakım reçeteleri iyi hoşta yakında evimde kimya laboratuarı kurucam galiba..
    O yağı bu yağı şu kapsülü derken bir bakıcam şampuan markası yapmışım kendi ismimi.
    Hiç uğraşamam ben bunlarla açıkçası.
    Sağol ama zamanı olanlar için yararlı olur en azından.

12. 29 Mart 2008
  13. yayen

yayen Guest

ya arkadaşım harikasın:dance: gerçekten ya çeşit çeşit yağları karıştırarak bakım yapıyorlar bi bitkisel reçeteler var 10 çeşit yağ alcan bende açıkcası hiç uğraşamam gerçekten insanın evi laboratuvara döner en iyi piyasayı araştırmak bu bitkisel reçeteler kişiden kişiye durum değiştiriyo şuana kadar şaçıma herhangi bir yağ sürerek bakım yapmadım hala araştırmadayım ama yumurta sarısı kesinlikle en iyi bakım olduğunu biliyorum kuaför arkadaşım düşünün onunla şaçlarına bakım yapıyo bi bildiği var demek onunda kokusuna nasıl dayanıcaz ıykk

14. 29 Mart 2008
  15. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    yumurta maskesi yaptığında menekşe yağı da koy 2 tatlı kaşığı kadar bütün ew menekşe kokacak ve kokusu bir dahaki banyoya kadar kalıcı oluyor hem de menekşe yağı saç için çok iyia.s.