Dökülen Saclara Sirke ile Son

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve princess.17 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

19 Ekim 2007
    Konu Sahibi : princess.17
  1. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar suna dumankayanın tarifini uyguladım sonuca inanamadım ya hemde ilk kullanımda.Zaten suna dumankaya da ilk kullanımda keser dökülmeyi demişti çok mutluyum sizlerle de paylaşmak istedim önceden banyoda bi topak banyo sonrasında her elimi saçıma attığımda en az 7 tel gelirdi üzülürdüm ağlardım hatta ama banyoda 4 tel döküldü saçımı yıkarken yane küvette sayılcak kdr az saç vardı ve sonra saçımı kuruladım elimi attım korkarak ve çeke çeke aşa doğru indirdim sadece bir tel geldi elime.sarımsak var kokar kokusu geçmez diye düşünmeyin srke 1 litre olduğu için sarımsağın kokusunu bastırmış sirkeyide idare edersiniz artık . .

tarife gelince 1 litre sirke elma veya üzüm farketmez ben üzüm sirkesinden yaptım sonra bir baş sarımsak ve maya sarımsağı ezip maya ve sirkeyi de içine ilave edip bi kutuya koyun azını kapayın 2 gün bekletin onun içinde.iki günün sonrasında saç diplerinize uygulayıp 2-3 saat bekletin ve sonra yıkayın inş sizlerde de aynı etkiyi yapar :hooray::nazar:

2. 19 Ekim 2007
  3. NİSAN_29

NİSAN_29 Guest

bu habere çok sevindim ama ağlamak istiyorum benimde saçık dökülüyo söylediğin şeyi uygulicam ama herif beni boşamassa iyidir:Roflol: nefret ediyo sarısak kokusundan napi bi gece dayansın :dilcikar::Roflol:

4. 19 Ekim 2007
  5. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    princess, canim sagol paylastigin icin benimde onceden cok dokuluyordu su aralar o kadar degil ama yinede denesem mi diye tereddut ettim acikcasi...
    yinede su koku isi beni dusundurdu, cok mu fena yani birkac kez sampuanlayinca dahi kaliyormu bu koku??
    birde ne kadar araliklarla yapiliyormus bu, bir sefere mahsus degildir sanirim degil mi?.......

6. 19 Ekim 2007
  7. amazon570

amazon570 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşım ne olursun aynı dert bendede var hemde felaket bi biçimde dökülüyor..tarifi tam olarak verirsen çok sevinirim..mesela sarımsak kaç tane maya yaş mayamı kuru mayamı ve miktarı ne kadar?????çok acele yardıma ihtiyacım olacak hemen cevaplarsan çok sevinirim:1hug:

8. 19 Ekim 2007
  9. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Evet işte budur...sarmısak kaç adettir ve maya ne tür mayadır? yaş ise ne kadar,kuru ise ne kadar kullanılacaktır?
    Bu arada teşekkürler.

10. 19 Ekim 2007
  11. axsxiyan

axsxiyan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar saçlarınız dökülüyorsa öyle tariflerle uğraşmayın benimde eskiden saçlarım dökülüyordu ne yapabilirim diye bir araştırma yaptığımda erckozmetik.com adresinde hc adlı ürünü gördüm çeşitli bitkilerden yapılmış doğal bir ürün olması ve etkilerinin bilimsel olarak kanıtlanması nedeniyle hemen sipariş verdim artık saçlarım hiç dökülmüyor üstelik kolayca şekil alıyor ve çok canlı tariflerle uğraşmak yerine bence bu ürünü deneyin:))

12. 19 Ekim 2007
  13. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir baş sarımsak ortalama 6-7 diş oluyo mayayı da kuru maya kattım bir yemek kaşığı.Ayrıca hiç kokusu yok sarımsağın sirke sarımsağı bastırmıştı sirkede sarımsak kadar ağır değil idare edilir bi şekilde ama ben şok oldum hiç bu kadar beklemiyodum her elimi saçıma attığımda dediğim gibi en az 7 tel gelirdi evde her yerde benim saçlarım olurdu yururken bile dokuluyodu yaklaşıkta bir aydan fazlaca bir süredir boyleydi sacım yarıya indi nerdeyse ama bu tariften sonra elimi saçıma attığımda ya bi tel geliyo yada hiç gelmiyo bu benim için resmen mucize

14. 19 Ekim 2007
  15. amazon570

amazon570 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşım ince detaylı anlatımın için teşekkür ederim..umarım bendede işe yarar ama genede sormak istediğim bişey var..sen bu hazırladığımız karışımı haftada kaç defa uyguluyorsun ve bu karışım ne kadar süre böyle bozulmadan kalıyor?yoksa her defasında yeni sirkeli karışımmı hazırlanıor?merakımı hoş gör ama denemediğim şey kalmadı son umut sirkeyle sarımsakta:çok üzgünüm:

16. 19 Ekim 2007
  17. Gulpare

Gulpare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    maya sarimsagi nedir ve nerelerde bulunur?

18. 19 Ekim 2007
  19. gizemm56

gizemm56 Guest

evet yaaa
    benimde çok dökuluyo
    peki haftada kaç kez
    kaç dk kullanıcaz?

bu bilgileri de paylaşırsan çok sevinirim

bi de yukarı da maya sarımsağı demişsin
    sarımsak demek istedin sanırım?