dökülme için nizoral şampuan kullanan var mı?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve zlmm tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zlmm
  1. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    nizoral ,ketoral vs bu şampuanları saç dökülmesi için kullanan var mı?

2. 25 Ağustos 2009
  3. ela

ela Guest

canım eczaneye gittim saç diplerime baktılar aman allahım mısır tarlası gibi komik ama berbat tıkanmış bütün kabuklar kalkmış kafamda dökülmemesi anormal olur zaten dedi eczacı rausch isimli kepeği kalıcı yok eden ürün önerdiler 40 tlye aldım katerol alsam daha uygun dedim kullanmayı bıraktığınız an kepekler yine çıkacak dedi bakalım bunu kullanıcam çok övdüler biraz araştırdım gerçekten etkili bir şampuan inşallah iyigelir biz burdayız 1 ay sonra gel azalcak burdan bakıcaz öyle yok alcaklar dedi ama organıcumu alamadım sırf bunu kullanıcam 1 ay sonra dönüşümlü hem bu kepek şampuanını hemde organıcumla yıkıcam.

4. 26 Ağustos 2009
  5. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    canım hiç duymadım dediğin şampuanı nizoral Avrupada saç dökülmesi yaşayanların kullandıkları ürünler arasında olduğu için sordum bi de kan dolaşımını artırıormuş nizoralı uzun zaman kullanıp saç kazanan insanların yorumlarına baktığımda heveslendim

bi de biliosun ne duyuyorsak yaptık kafamıza senin kepek problemin bundan bence.

benim de hiç olmazdi kepek, kafama karışımları kullanmaya başladığımda başladı

ınşallah memnun kalırsın canım

6. 27 Ağustos 2009
  7. ela

ela Guest

canım şampuanımı değiştirmem bir ara vede içine kattığım ampullerden oldu büyük ihtimal bakalım aldığım şampuana çok güveniyorum ama önce kendi şampuanımız sonra kepek şampuanıyla mı yıkanıyordu ben galiba sırf bunu kullanıcam bir süre sonra organıcumla yani ikisiyle arka arkaya yıkıcam.inş arınır

8. 27 Ağustos 2009
  9. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    ben ilk nizoralle sonra plasentayla yıkıorum.bıktım valla ya ömrümü yedi şu saçlar

10. 28 Ağustos 2009
  11. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    hiç kullanan yok mu arkadaşlar dökülme için

12. 26 Ekim 2009
  13. ela

ela Guest

arkadaşlar kepek ,kaşıntı ve dökülme için bu şampuanları mutlaka kullanmışsınızdır lütfen deneyimlerinizi belirtin.nnnnnn

14. 27 Ekim 2009
  15. SerserXIX

SerserXIX susarak özlüyorum..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana doktorum bu şampuanı önermişti fakat pahalı ve bulamıyabilirsin demişti bende dediği gibi bulamadımfisfisfis

16. 27 Ekim 2009
  17. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    yok doktorun dediği bu şampuan değildir.5 lira civarında bu şampuan artı heryerde var.

senin dedğin şampuan revita olabilir.

18. 27 Ekim 2009
  19. cansu81

cansu81 Guest

ketoral kullanmıştım saçı çok sert yapan bi şampuan saçımın çok az biyerinde egzama vardı onun için dermatalog tavsiye etti 1 kutu kullandıktan sonra egzama geçti ama dökülmeye hiç bi etkisi yok daha fazla saç döküyo gibime geldi..