Döküm ızgaralı, cam kapaklı set üstü ocak kullananlar?

Konusu 'Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler' forumundadır ve krizsavar tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

19 Eylül 2012
    Konu Sahibi : krizsavar
  1. krizsavar

krizsavar 2012- ∞ Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    48
    merhaba arkadaşlar. geçenlerde set üstü ocak bakarken döküm ızgaralı, cam kapaklı ocak gördüm. dökümlere her zaman bir sempatim vardır :) ondan alasım geldi. ama satıcı dökümlerin temizliğinin zor olduğunu söyledi. çelikler de bir zaman sonra beyazlar gibi oluyor yanan yerlere yakın kısımları. artı cam kapak çok derli toplu görünmesini sağlıyor; fakat başıma yeni bir temizlenecek cam da getirmek istemiyorum. her gün silmem gerekir mi acaba ocak gibi?
    deneyimi olan arkadaşlardan fikirlerini beyan etmelerini istiyorum.

2. 19 Eylül 2012
  3. nikaca

nikaca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cam sorun değilde, döküm ızgara temizliği sorun oluyor gerçekten de tavsiye etmem..

4. 5 Ekim 2012
  5. gulsahegi

gulsahegi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ocağım eski olduğu için set üstü döküm ızgaralı cam ocak aldım. Ve de çok memnunum. Bi kere temizlemesi daha kolay. Ama tozları gösterdiğide bi gerçek. Ben her yemekten sonra ocağı sildiğim için sorun olmuyor. Ama temizlikle aranız yoksa bi daha düşünün derim. Benimkinin markası Eminçelik