Dokununca protez hissediliyor !

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve isla tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : isla
  1. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlarr meme büyütme ameliyatı olalı yaklaşık üç hafta oldu sonuçtan çok memnunum görüntü açsıından fakat dokununca protez elime geliyor tekinde
    daha önce ameliyat olanlar böle bir durumla karşılaşan oldumu acaba zaman içinde düzelecekmidir???

2. 16 Ağustos 2010
  3. cyberrella

cyberrella Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Doktorun kimdi canım?

4. 16 Ağustos 2010
  5. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kullanılan teknikle alakalı olabilir mi acaba. hangi teknikle ameliyat oldun isla?

6. 16 Ağustos 2010
  7. smurfin

smurfin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    genellikle zayif insanlarda oluyor bu zayifmisniz? yada daha once gogusleri cok kucuk olanarda, kendi gogus yaginiz yok yani. bu insanlarda sik sik oluyor fakat normal bir durum endiselenecek bisey degil
    goruntuyu bozmaz. sadece hissedebilirsin

8. 16 Ağustos 2010
  9. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    sana sadece buradan gülücük göndermek istiyorum,hehe aynı şey benim de başıma gelmişti..bi gün bi baktım protezin bi tarafı sert bi şekilde elime geliyo,öyle korkmuştum ki,protezi kaydırdığımı düşünmüşütüm,hemen doktorumu aradım,muhtemelen bi şey olmamıştır dedi,zaten bi kaç gün sonra kontrolüm vardı kontrolde bakarız dedi,kontrolde baktı kayma filan yok..herşey yolunda..ama o elime gelen protezin kenarı zamanla kayboldu gitti bende gögüs dokusu sıfırdı,zamanla bağ doku ördükçe o protezi hissetme durumu filan ortadan kalktı..yani kısacası canım normal bu hissetme durumun korkma.. zamanla gecicek.sadece biraz zaman

10. 16 Ağustos 2010
  11. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm protezin kenarlarını falan çok belirgin hissedince ve biri normal biri böyle elime gelince baya korktum ben de yerinden mi kaydı acaba diye ama demekki normal bişey bu ilk zmanlar
    oh be rahatladım valla saol cnm

12. 16 Ağustos 2010
  13. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    aynen benim de tek gögsümdeki elime geldiği için korkmuştum,ama işte yersizmiş korku..boşver ,1 aya kadar hiçbişey hissetmeyeceksin.zemuszemus

14. 3 Eylül 2010
  15. isla

isla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar benim 1 aydan fazla oldu ameliyat olalı,göğüslerden birinde bu protez çok belirgin ve girintili çıkıntılı şekilde elime geliyor,göğüslerin birleştiği yerden en altına kadar ve bu durumdan çok endişelenmeye başladım düzelmezse diye çok korkuyorum
    ameliyatım dual plane tekniğiyle oldu 300 cc lik damla protez mentor marka ve öncesinde de bu dual plane yöntemi için yeterli meme dokumun olduğunu söylemişti doktorum.
    geçen kontrole gittiğimde doktorum,zayıfsın ve çok kilo almadığn sürece protezi hep hissedeceksin dedi ve inanılmaz moralim bozuldu
    aranızda bunu yaşayan başka arkadaşlar oldu mu eğer yazarsanız biraz içim rahatlamış olacak...
    protezi ilk zamanlar eliyle hissedip de sonradan bu problemi düzelen arkadaşlar oldumu lüften bi yardım edin kızlar

16. 23 Eylül 2010
  17. odzimert

odzimert Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadalar bu protez nasil hissediliyor anlamiyorum. Bu protezler icin hep meme yumusakliginda denmiyormu yani meme yumusakligindaysa ele gelse bile farkedilmemesi lazim degilmi cok kafam karisiyo bu konuda. Bende yaptirmayi dusunuyorum ve arastiriyorum 1 yildan fazladir birturlu karar veremedim

18. 23 Eylül 2010
  19. cyberrella

cyberrella Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Doktorun dual plan tekniği için yeterli meme dokun var demiş ama sonradan da çok zayıfsın çok kilo almadıkça hep hissedeceksin demiş ben de bunu anlamadım.O zaman hissedilmeyecek bi teknikle yapması gerekmez miydi? Demek ki uygun bi aday değilmişsin dualplan için diye düşündüm ben. Doktorun kimdi canım onu belirtmemişsin. Bence sana söylemeliydi çok zayıfsın yaparım ama hissedilir fln diye.