dolandırıldım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve benimo tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : benimo
  1. benimo

benimo Guest

arkadaslar bugün kapı caldı ve kendisini ünüversite ögrecisi olarak tanıtan bi satıscı cıktı bana ücretsiz sampuan vericeni söyledi bende aldım söyle kullanılır böyle kullanılır derke elimden aldı sonra içinde cekilişlerimiz var her kutuda dedi ama hemen sevinmeyin 100 kişi sadece dedi bende kadın hikaye anlatıyo diye dinlemiyorum kapıyı kapatıcam sonra 50 tl cıkarsa ücret alıyoruz dedi 350 tllik epilasyon altın cep telefonu veriyoruz dedi bende ac dedim içinden epilasyon cıktı dedi hemen cantasından cıkardı verdi bende bu erkek için tıraş makinası dedim oda hayır su erkek içi ama diğer kapak ışınlı tüy döküyo dedi bende bunu kullanmam bilmediğim bi marka dedim oda ozama işbankasının orda sbemiz var oraya gidin telefonla değiştiri dedi paramı aldı almak istemedim ama 50 tl mi almadan gitmedi eyse bende bari gidimde değiştirim dedim taa carsıya idimmi arıyorum arıyorum yok öyle bi yer bana verdiği makbuzla sube danısman hattı yazıyodu aradım biri cıktı ora subemiz henuz acılmadı paranızı iyadeederiz dedi kapattı bidahada ulasamadım zate kızın telefonuu aradım zorda olsa actı 6da orda olcamm vercem paranızı dedi neyse bu saat oldu telefonunu kapatmıs arıyorum kapalı alıycanız sampuanın adı wavs verdiği 350 milyon dediği ve 15 tl değerinde olan tıras aletide bryom neydim ben şimdi arkadaslar ya birbardan su içim demibilmiyorumkismile

2. 7 Nisan 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.120
    Ödül Puanları:
    463
    şikayet et dicem ama atı alan üsküdarı geçmiştir.. böyle kapıdan dolandırma maalesef çok oluyor.. keşke hiç açmasaymışsın ama sen yinede karakola git istersen.. çok geçmiş olsun :teselli:

4. 7 Nisan 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bence onlarda suçlu ama sizde büyük suç :eek:lmaz:
    çünkü artık böyle şeyler o kadar duyuldu ki kapıyı acıp muhatap olmanız onlarla işe girmeniz bile hata
    ac demişsiniz istemiyorum diyip gönderebilirdiniz
    şikayet edin dicem ama elinize bişi geçer mi sanmam:eek:lmaz:

6. 7 Nisan 2010
  7. benimo

benimo Guest

evet evet ben buna düşermiydim ya cok ilginc hepimiz soktayız öyle seyler olduki ben ac dedim ama duymadım parayı felan cekiliş dedi ben kadını dinlemiyodum vallaha ceker gider dedim kapıyı kapatıcam nasıl oldu ben o paraayı verdim inanmıyorum üfledilermi aptılar benki cok karsıyım böyle seylere bu asıl oldu soktayım ya vallaha

8. 7 Nisan 2010
  9. benimo

benimo Guest

elime bişey gecmez artıkı arkadaslar polisi aradım dilekce verdedi iternete baktım arastırdım herkes bu markalardan dolandırılmıs ve ortalıktan kaybolmuslar yai gettii gettii

10. 7 Nisan 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım nası yaparsın ya.. allahtan 50 tl ile kalmış bak bi daha ya dikkat et ben kimseye güvenmem bu devirde babama bile valla.. hele kapıyı isterse milyarlar olsun hayatta açmam neler neler yapıyorlar yaa..

12. 7 Nisan 2010
  13. bitter41

bitter41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsun daha ucuz atlatmışsın aslıda.şampuanın kokusunda yaa bayıltıcı madde olaydı kokusuna bakın deseydiler ve daha sonrasını ne getirebiliyosan getir aklına artık kapıdan pazarlama diye bişey kalmadı heryer avm. allah korumuş aslında daha kötüsüde olabilirdi.

14. 7 Nisan 2010
  15. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hay allah.. boş bulundun heralde.. 50tl az para değil ki hemen kapıda verilecek.. yazık olmuş bence.. ama aramaya devam et derim, korkut biraz.. sen kendi verdiğini kurtaramasan bile en azından başkalarına yapılmasını enggellersin belki.. bu arada muhakkak karakola gidip polisler bilgilendir elbette..

16. 7 Nisan 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    herkes böyle söylüo ya bi anda yaptım nasıl oldu anlamadım diolar şaşırıyorum artık

18. 7 Nisan 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    herahlde bir an cazip geliyo verecekleri alet

su uyur düşman uyumazeyvahedigeldismile