Dolgu Maddesi ile burun sekillendirme hakkinda su an icin bildiklerim,izlenimlerim...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ync tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ync
  1. ync

ync Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar gecen hafta burna dolgu maddesiyle sekil veren guner uysal la gorustum 2 kez ameliyat gecirdim su an yan profilden cok duzgun bir burnum war ama onden bakildiginda bazi yerleri doldurtarak sorunlu yerleri kapatmak istiorum(burun kanatlari ve kikirdak arasinda ki bolumu doldurarak daha dolgun bir burun ucu ve daha kalkik bir gorunum icin) ... doktorun yaklasimi iyiydi dolgu uyguladigi hastalara baktim gayet basariliydi...mesela onden bakildiginda cok ince gorunen burunlari kalinlastirmis ... kemerli bir burunu dumduz yapmis ve cok estetik duruodu ... bana 1 cc den fazla dolgu gitmeyecegini 200 euro maliyeti oldugunu istersem kalici istersem gecici yapabilecegimizi ikisininde maliyetinin ayni oldugunu soledi,herhangi bir zarari olmadigini eger estetik ameliyatta kikirdak konulmussa kikirdaklara zarari olmayacagini kullandigi maddenin poliaclamid hidrojen %80 inin su oldugunu vs anlatti ... aranizda guner uysal a bu yontem icin basvurmus gorusmus arkadslar war mi ? benim kendi doktorum bu yontemi yaptirmak istiorum dedigimde iki isim sundum bana guner uysal a git dedi ... forumda sanki bir arkadas bu yontem icin basvurmus fakat sonuctan memnun kalmadigini solemisti ... ameliyat gerekmeyen kucuk kusurlu burunlar icin bence ameliyata gerek yok bu uygulama cok basarili ve yararli duruo ...yardimlarinizi bekliorum ...

2. 18 Ekim 2009
  3. cilek.35

cilek.35 Guest

bildiğim kadarı ile o dolgu maddeleri zamanla eriyip yok oluyo,geçici bi yöntem olmazmı bu? burunu daha cok büyütüp şişireceğini düşünüyorum bana pek akıl karı gibi gelmedi

4. 19 Ekim 2009
  5. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ceyda Şener'in demesine göre bu sadece boşlukları doldurma ya da büyütme, veya burun ucu kaldırmada olumlu sonuç veriyor. Fiyat hakkında kesin bir şey söylenemiyor yani yapılacak işleme göre değişiyor. 6 ay veya 2 yıl içinde kendi kendine yok oluyor ve yenilenebiliyor. benim bildiklerim de bunlar

6. 20 Ekim 2009
  7. cuteLady

cuteLady Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canım güner bey ile ilgili bir konu wardı daha önce acılmış pek de olumlu seyler yazılmamış bi göz at istersen...

linki tam olarak yazamıyorum ama
    doktorlar-oneriler-sorular/137875-dr-guner-uysal-hakkinda-bilgi-2.html

8. 22 Ekim 2009
  9. ync

ync Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canim paylasimin icin ... bi de onla goruscem acaba gorusme icin herhangi bir ucret aliyuormu bilgin war mi ?

10. 23 Ekim 2009
  11. moonshine76

moonshine76 sabirsiz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    su günlerde benimde düsündügüm birsey hatta yaptiracagim doktorlada konustum burun kanatlarina yan profilden asagiya dogru milimlik birsey ama fotoshopta yaptigimda cok farkediyor ve güzel oluyor, öyle istiyorum bakalim. kolajen le yapiyormus. yaptirirsam foto koyarim.

12. 23 Ekim 2009
  13. ync

ync Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bildigim 3 doktor war uygulayan erol kislaoglu , guner uysal , ceyda sener ... sen kime yapirtmayi dusunuosun ?

14. 23 Ekim 2009
  15. moonshine76

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canim ben yurtdisinda yasiyorum buradan doktorum.

16. 23 Ekim 2009
  17. moonshine76

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bir kac foto buldum

Son düzenleme: 23 Ekim 2009
  18. 23 Ekim 2009