Dolgun Yanaklarrr Içinnn? :(

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve boshluk tarafından 3 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : boshluk
  1. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben yanaklarımın dolgun olmasını böyle gülünce sıkılası yanaklarımın olmasını çoook istiyorummmm..e bildiğim yöntem de iğneyle dolgu maddesi falan eklenmesii...ya acaba bunun bi kremi faan var mıııı???yani nebileyim hani dudklar için böyle kremler ilaçlar var.. ACABA YANAKLAR İÇİN BÖYLE İĞNESİZ Bİ YÖNTEM VAR MIII...LÜTFEN BİLEN VARSA SÖLESİNNNNNN...:sm_confused::uhm:

2. 3 Ağustos 2007
  3. aysgul

aysgul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende istiyorum ya varsa böyle krem

4. 3 Ağustos 2007
  5. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim bildigim tek yontem kilo almak :asigim: ama o da isinize yaramaz herhalde... bir de bol bol elma yiyin, elma yiyenin yanaklari parlak ve kirmizi olur derler... belki sismez ama en azindan piril piril ve kipkirmizi olur :)

6. 3 Ağustos 2007
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aşkım sık sık takılır bana senin yüzün sırf yanaktan oluşuyo diye :) abartıyo tabi o kadar tombul yanaklarım yok ama lisede bi arkadaşım vardı senin tarif ettiğin gibi yanakları vardı insanın sıkası geliyodu herkes sıkıyodu kızın yanaklarını sana da öyle yaparlar söylemedi deme :)

8. 3 Ağustos 2007
  9. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepiniz saolun arkadaşlar ya olsun da ben herşeye razıyım yaa :KK43:( lütfen arkadaşlar bukonuyla ilgili bi fikri ya da bilgisi olan var mı..

10. 3 Ağustos 2007
  11. EU1

EU1 Guest

botoks sadece dudaklara diil yanaklara şakaklara ve alın bölgesinede uygulanan bi yöntem ama tabi amacı dudaktaki gibi dolgun vermekten ziyade sanki o bölgedeki çizgileri yok etmek gibi geliyo bana.aslında bende tam tersi bi durum var kilom normal olmasına rağmen yüzüm oval ve yanaklarım elma gibi ne kadar kilo versemde değişmiyo sevgilim başta olmak üzere herkesin eli yanaklarımdasırnaşık şeyo yüzden pek özenme benceyerimseniben

12. 3 Ağustos 2007
  13. boshluk

boshluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben herşeyine razıyım valla yeter ki olsun..bi kremi olsa ya da varsaa para falan dinlemem nekadar olursa olsun alırım vallaaa

14. 4 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

cnm ablam demek sana öylesi yakışıyordurki Allah öyle yaratmıştr hem millet elmacık kemiklerini çıkartmak için uğraşıo ele gelmiyorsa öyledir yani tabi senin kararındır ama bence bu botoks motoks tan başka bi yolu yoktur kilo alsanda diğer yerlerin şişer bu sefer rejim derdine düşersin boşverr kadın her haliyle güzeldir : )

16. 4 Ağustos 2007
  17. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    COK ALAKASIZ AMA SAGOPA KAJMERCİ MİSİN KARDİŞ?? :sm_cool:

18. 4 Ağustos 2007
  19. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    özge yaa cok tatlısın arkadasım :)))) öldürüyorsun beni gülmekten sırnaşık şey