Dollenmeden sonra hamilelik kac günde idrarda cıkıyor?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve benkibele tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar, bu ay gec yumurlama yasadım (27.gun) ama ovulasyon testi sayesinde zamanında iliskiye girdigimi dusunuyorum. Allah'ım insallah oyledir ve dollenme olmustur.yumurtlayalı iki gun oldu. e simdi gec yumurtlayınca ne kadar sure lazım idrarda cıkması icin?

adetin geciktikten bir iki gun sonra demeyin cunku adetlerim son 3 aydır asırı duzensiz. (40 gun , 22 gun, 34 gun) kan testi de yaptıramam yurt dısındayım. cok zor.

bilen arkadaslar lutfen bir fikir verin.

Son düzenleme: 19 Şubat 2008
  2. 19 Şubat 2008
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    15 günü bulur kendin test yapacaksan benim öyle oldu konuşmuştukya daha önce seninle..

4. 19 Şubat 2008
  5. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    yelizcim cok tesekkur ederim. 15 gun cok uzun zaman:KK43: o zamana kadar adet olup olmadıgım ortaya cıkar. zaten bugun 29. gundeyim.

6. 19 Şubat 2008
  7. nilhan

nilhan Guest

önemli olan yumurtlamanın olduğu gün biliyorsunuz spermler en fazla 72 saat canlı kalabiliyorlar

8. 19 Şubat 2008
  9. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Nihancım beni yanlıs anlamıssın, dollenme olduysa diyorum kac gun beklemem lazım idrar testi yapmak icin?

10. 19 Şubat 2008
  11. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Canim Bildiğim Kadariyla Adet Gecikmesinden Hemen Sonra Kan Testinde çikmali....
    Ama Daha önce Adet Düzensizliği Yaşadiğin Için Bence Biraz Daha Bekle Derim...
    Hayirlisi Allahtan.....

12. 19 Şubat 2008
  13. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Hurremcim cok tesekkur ederim. Gecen ay cok buyuk hayal kırıklıgı yasadım. cunku adetim gecikince test yaptım pozitif cıkmıstı ama malesef kan testinde cımamıstı. yani bu daha kotu. bastan guldurup sonra bayagı uzuldum ama bu ay baslarken dedim ki ben bu ay kesin hamile kalacagım Allah'ın izniyle. bunu hissediyorum dedim. belki de bu umuttu. tam 26 gun yumurtamayı bekledim. yani herkesn 10 gun bekler ben 26 gun. su anda o kadar umutluyum ki... Allah insallah ellerimi bos cıkarmaz. Allah insallah kimsenin ellerinibosa cıkarmasın. Herkese nasip etsin ya rabbim.

bu baslıgı acmamın ozel sebebi gec dollenme yasayıp, en erken ne zaman test yaptıklarını ogrenmekti ama topige kimsenin ugradıgı yok. insanlar hamile kaldıktan sonra geriye kalanları umursamıyorlar mı? hadi hanımlar...

14. 19 Şubat 2008
  15. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    AHHH KİBELECİĞİM... BEN HER AY HAYAL KIRIKLIKLARI İÇİNDEYİM... HER AY BU SEFER TAMAM DİYORUM... HATTA KENDİMİ HAMİLE BİLE SANIYORUM Bİ MUDDET....AMA SORA :KK43:
    YİNE DİBE VURUYORUM...
    CANIM İNŞALLAH SEN BİZE GÜZEL HABERLER VERİRSİN....
    RABBİM BÜYÜK....
    SEN BOŞVER KIZLAR DİKKAT ÇEKİCİ KONULARI DAHA ÇOK SEVİYORLAR...
    ANCAK AYNI DERTTE OLANLAR BİRBİRİNİ ANLAR...
    HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN....

16. 19 Şubat 2008
  17. FOKURFOKUR

FOKURFOKUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kibele döllenme zaten 7 gün içerisinde oluyor bence yumurtlamadan sonra 10 gün bekle.sonra ilk idrarınla test yap sabah.eger garanti istiyorsan adetinde gemediyse 15 gün sonra test yap

18. 21 Şubat 2008
  19. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    bence 2 haftadan sonra cikar kan testinde.idrar testi yapma bence cunku o yanilabiliyor ya da cok erken oldugundan gostermiyor,ben 5 gun gecikmede test yaptim negatifti 2 hafta gecince tekrar yaptim ancak o zaman cikti sen de bekle bence acele etme hayirlisi olsun