Doludizgin Yıllar - Atv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Wiseacre tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Wiseacre
  1. Wiseacre

Wiseacre Guest

19 yaşında bir hukuk öğrencisi olan Barış, günümüzde maddi durumu ve sosyal statüsü iyi olan hemen her ailenin çocuğu gibi klasik proje çocuklarından biridir. Hep en iyi okullarda okumuş, tüm öğrencilik hayatı bu okulları kazanmaya çalışmakla geçmiştir.

Ancak Barış ailesinin istediği gibi bir genç adam olma yolunda ilerliyor gibi görünse de aslında hiçbir şey göründüğü gibi değildir!!! Çünkü Barış istemi dışında programlanmış bütün bu hayatında hep bir çıkış noktası aramış ve sonunda çıkışı ailesinin asla onaylamayacağını bildiği hız tutkusunda bulmuştur…

Bu delicesine hız tutkusu Barış’ın hayatının hiç beklemediği şekilde değişmesine sebep olacak ve Barış’ın İstanbul’da başlayan fırtınalı hikayesi; şehrin kaos ortamından sıyrılarak Ömerli’deki sıradışı bir çiftliğe kadar uzanacaktır…

Farklı bir çevreden gelen Barış bir yandan yepyeni bir hayatla karşılaşırken çiftliğin diğer gençleri Gülşen, Bekir, Feraye ve Aliço’nun hayatları da Barış’ın gelişiyle birlikte yavaş yavaş değişmeye başlayacaktır…

2. 17 Ağustos 2008
  3. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bu diziyi ilk bölümünden itibaren izlemeye başladım ve çok hoşuma gitti bakalım 3. bölümde neler olucak

4. 24 Ağustos 2008
  5. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bende begendim bu diziyi basroldeki baris cok tatli...

6. 24 Ağustos 2008
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bende izliyorum ilk bölümden beri çok güzel bi dizi yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum :1rolleyes:

8. 27 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ilk bölümden beri izliyorum bayılıyorum
    süper bır dızı dıger hfty iple çekiyorum bugun ku bolumun ayrı bır guzelıgı vardı

10. 5 Eylül 2008
  11. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    yaprak dökümüyle aynı saat yaa izleyemedim bu hafta :KK43:(

12. 6 Eylül 2008
  13. xuxfxuxrxuxkten_teyyare

xuxfxuxrxuxkten_teyyare ♥ I'm With You ♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu barış ne tatlı çocuk ya maş..
    :)
    her hafta izlemeye çalışıyorum izleemediğim yerlerini de ttekrar yapıyorum ..
    Yusuf sınavın ilk dizisi olmasına rağman çok başarılı..
    çok büyük oyunculardan ders aldığı gayet açık..
    uzun ömürlü bir dizi olacağa benziyor.

14. 7 Eylül 2008
  15. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    harika bir dizi bayıldım büyük bir zevkle izliyorum oyuncular çok doğal oynuyorlar barış gerçekten harika yakışıklı değil ama çok sempatik bir çocuk yalnız yaprak dökümüyle aynı saatlerde olması bizler içinde onlar içinde bence talihsizlik inş bi değişiklik yaparlar..

16. 7 Eylül 2008
  17. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    bende cok begeniyorum bu diziyi...
    baris süper yaa, cok esprili..
    konusuda güzel, yanliz o basroldeki kizi biraz itici buluyorum..

18. 17 Eylül 2008
  19. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    7. bölüm

“tersyüz”

A şehrinden yol almıştık,
    B şehrine giden bir trende…
    Arkada kaygılarımız vardı,
    Ve umutlarımızla biz en önde…

Ve bir tren daha vardı,
    Aynı anda ve B şehrinde…
    Umutlarıyla o da kalktı,
    Bize doğru ve ters yönde…

Mutlu sona yer yok mu,
    Hız ve yol probleminde…
    Kazalar kaçınılmaz mı,
    Gençlik hikayelerinde…

Ne umduk neler bulduk,
    Sevda tünellerinde…
    Çarpıştık tersyüz olduk,
    Tam en güzel yerinde…

Yapımcılığını Osman Sınav’ın, yönetmenliğini ise Hakan Kurşun’un üstlendiği, senaryosunu Yiğit Güralp’in yazdığı “Doludizgin Yıllar” yepyeni bölümü “ilk dans ilk aşk” ile ATV ekranlarındaki macerasına yeni gününde devam ediyor…

Yusuf Ömer Sınav, Selen Seyven, Yılmaz Calayır, Deniz Özpınar, Yağız Bankoğlu, Ceyda Ateş gibi genç ve yetenekli isimlerin; Hüseyin Soysalan, Erdal Cindoruk, Ayşegül İşsever, Mehmet Polat gibi usta oyuncularla başrolleri paylaştığı “Doludizgin Yıllar”ın büyük bir merakla beklenen bu bölümünün konusu ise şöyle…

Barış ve Gülşen’in birbirini hissetmek için “daha önce denenmemiş yeni bir yol seçmeleri” başta kendilerinin sonra da çiftlikteki herkesin iç dünyasını tersyüz etmiştir… Şimdi herkes için kendisiyle ve hayatındaki gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir…

Tüm bunlara rağmen Barış, Gülşen, Aliço ve Bekir gönül meselelerini bir yana bırakmaya çalışarak Feraye’ nin zor gününde ona destek olabilmek için çözüm yolları da aramak zorundadır…

Bu anlamda Barış’ın çiftlikte kendisi için özel bir köşe bularak bu yeni mekanı yaşanabilir bir hale getirme çalışmaları da 5’linin yeniden kaynaşması için büyük bir fırsat olur…

Finalde ise hayat, herkesin kendi namına aradığı ve bulduğunu sandığı cevapları yine herkesin yüzüne vuracak ve her şey herkes için bir kez daha tersyüz olacaktır…