doluya koysam almıyo boşa koysam dolmuyor

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve mor_salkim tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evt aynen baslıktaki gibi kzıalr sene basından beri kpss calıorum ama hala aynı yerimde sayıyorum ne ilerleme var ne gerileme hala aynı hatta eğitim geriye gidio diebilirim o akdar calıstıgım 5 kitap bitirdiğim konuarda hala acayip yanlışım cıkıo nolcak bu gidişle bilmiom yaa sinirlerim çok bozuk çok canım sıkkkın o kadar calısom hiç bi dersi kacrmıorum test çzüyorum ama değişen bişey yok sorun enrde çözemiyorum yaa iyice bunaldım yaa kalbim sıkşıp duruyor yaa ağlamak istiom ağlayamıorum aileme bu durumu yansıtsam onalrda olumsuz etkilenecekler çalısaşım gelmio artık yaa :sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

2. 4 Mart 2010
  3. kedidir_kedi

kedidir_kedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    153
    ya bazen bende de oluyo bu durum.mesela tarihten bi konu çalışıom testini çözmeye başlayınca dökülüom demek ki diorum konsantre olmadım calışırken. konsantre olup dikkatlice çalışırsam ve o derse karşı ön yargım yoksa hiç bi problemım olmuo. mesela ben vatandaşlıktan nefret ettiğim için calışsam da yapamıorum havaya çalışıorum çünkü hikaye okur gibi okuorummafoldumben

4. 4 Mart 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ne zamandır çalışıyorsun?

ağlamak istiyorsan ağla. bir kaç gün toparlanmak için izin ver kendine. çok yüklenme

altı üstü bi sınav... bu kadar yüklenme kendinesempatiksalakcinni

6. 4 Mart 2010
  7. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım eylül ekimden beri çalışıyorum ama şu sıralar konular yogunlaştı daha yarısı bitti konuların ama benim moralim çok bozuldu yaa

8. 4 Mart 2010
  9. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Üzülme bu kadar canım ya, ben de bazen konuları çalışıyorum "Aman ne de süper öğrendim, ne vardı ki bunda şimdi hehe " diyorum teste gelince sıra direk "dur bakayım cevap anahtarına" olayına giriyorum sonra da kendime kızıp "ya salak, hani çok kolaydı kafana girmişti? Ne oldu şimdi?" diyorum. :) Bence de motivasyon, konsantrasyon ve kafanın o anki durumuyla alakalı.Bazen bu konuda bitsin, şu da bitsin diye hızlı hızlı okuyup, yazıyorum sonrasında fos oluyor, ya da çabuk bitirip, dışarı çıkayım, gezeyim, x ile buluşayım diye dış faktör uyarıcılar devreye girince gene fos oluyor.Bir de herkesin kendine göre sistemi vardır ama ben mesela düzenli ve uzun zamana yayarak çalışamıyorum, yoksa sonra unutuyorum, bu yüzden de kısa bir dilimde tümüne hakim bir şekilde çalışıyorum.Ne güzel eylülden beri çalışıyormuşsun işte, hatta sana moral olsun bir rakibini bile eledin şimdiden, marta girdik ve ben bu hafta içinde daha çalışmaya başlayacağım :) Bu kadar stres yapma lütfen, rahatla biraz. Kafanı boşaltacak, sana biraz enerji ve mutluluk verecek şeylerle (alışveriş, gezi, spor, çukulata ya da mantı :p ) biraz oyalansan daha fresh başlayabilirsin kaldığın yerden diye düşünüyorum.ıyi çalışmalar.

Son düzenleme: 4 Mart 2010
  10. 4 Mart 2010
  11. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım nişanlımda aynısını söylüyor biraz kafanı dağıt diyor millete bakııyorum çok rahat bende acayip gerginim biraz rahatlamaya calısayım belki iyi gelir saol tatlım seninde yoluna girer merak etme canım ööle düşünme sende

12. 4 Mart 2010
  13. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

erken başlamışsın:lepi:

temelin hiç yokmuydu

eyvah zaman yetmeyecek,konuların yarısı duruyor yandım bittim
    delikafadulden

:teytey::dance::sm_cool:

14. 4 Mart 2010
  15. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eğitim derslerini illk kez görüorum formasyon alıyorum ondan böyle

16. 5 Mart 2010
  17. ayla_te

ayla_te Aşk'larıyla çok mutlu (:(Kocişi ve kızı) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ben hala başlamadım ya ders çalışmaya her kitabı yarım bıraktım :KK70: bi silkelensem iyi olcak kaydirigubbakcemile3 düşünüorm eylül diorum ohoooo cok var diorum oysaki zaman cabuk geçiooo

18. 5 Mart 2010
  19. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kolay gelsin ne denir kiopuyorumnanaktan