Domuz grip aşısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Mntha tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

  28 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Mntha
 1. Mntha

  Mntha Aktif Üye Üye

  Katılım:
  5 Şubat 2009
  Mesajlar:
  504
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  86
  Hanimlar bu yazi mailime geldi sizler ile paylasmak istedim.

  Finlandiya eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde’den domuz gribi hakkında çor cesur açıklama.Domuz gribi aşısının bir aldatmaca olduğunu itiraf eden Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor” dedi. Bu düşüncenin eski ABD Başkanlarından Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Bilderberg toplantısında bu kararın alındığını belirtti.Dr. Kilde, bir televizyona yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu yönünde beyanda bulunması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” açıklamasında bulundu.Finlandiya hükümetinin sınıflandırmayı kabul etmediğini ve hastalığın derecesini normal hastalık olarak gösterdiğini ifade eden Kilde sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi etkilerinin olacağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?” Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi ileride bundan dolayı doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için şimdiden önlemini aldı ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi.
   
 2. 28 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Mntha
 3. CiLeKLi...

  CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

  Katılım:
  21 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.315
  Beğenildi:
  13
  Ödül Puanları:
  108
  çok ciddi bir iddaa... pek de muhtemel degil ama kimseye guven kalmadı artık! aşı olmadım bagısıklıgı hastalıgı gecirerek kazandım. ama umarım dogru degildir ve kimsenin canı yanmaz..
   
 4. 28 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Mntha
 5. sevgi76

  sevgi76 <a href="http://pregnancy Üye

  Katılım:
  10 Aralık 2009
  Mesajlar:
  109
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  86
  merhaba bu bilgiyi nereden aldın canım yazarmısın.
   
 6. 28 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Mntha
 7. zeynepb

  zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  9.119
  Beğenildi:
  15
  Ödül Puanları:
  146
  dogruysada sasırmamak lazım... ınsan hayatı uzerıne ne oyunlar oynanmadı kı bu oynanmasın...
   
 8. 28 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Mntha
 9. escos

  escos Ömerim canım Birtanem... Üye

  Katılım:
  21 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  889
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  bu mail bana aşı olmadan önce de gelmişti, ama aşımı oldum. Çünkü hamileyim ve sırf aşı olmadığım için doğmamış çocuğumun hayatını kaybetmeyi göze almadım, hergün milyonlarca kimyasal, kola, dondurulmuş gıdalar vs. ile vücudumuza giriryor ve hamile değilken de girdi.. Ben aşı olup, kendimi temizlik anlamında korumaya da devam ediyorum.. Ölümler çok yüksek sayıda.. Hastalık bana gelirse bünyemin kaldıramayacağını biliyorum, çünkü hayatım boyunca hiç bu kadar kolay hastalanabilir olmamıştım, kendimi dinledim çok rahatım.. Allah kimseyi sınamasın, inşallah temennim o, kimseye bi zarar gelmez..
   
 10. 28 Aralık 2009
  Konu Sahibi : Mntha
 11. yaren_h

  yaren_h Canım oğlum.. Üye

  Katılım:
  6 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  3.772
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  106
  escos katılıyorum sana. bana da mail olarak gelmişti ama bugün gittim aşıyı yaptırdım. böyle bir bilgi için risk alamam. biz önlemimizi aldık sadece, gerisi Allah'a kalmış. rabbim kimseyi evladı ile sınamasın.