domuzgribi aşısı için doktorlarınız ne diyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve azalea tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : azalea
  1. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar,malum konu domuz gribi aşısı.hamile kalmadan önce yaptırmayı hiç düşünmüyordum ama 7 haftalık hamileyim ve öğretmenim.o yüzden endişeliyim doktorlarda çok ikiliemde sizin doktorlarınız ne diyor

2. 14 Aralık 2009
  3. hepmavi

hepmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorum öncelikle korunma taraftarı ama kaygılıysan yaptırabilirsin demişti.Ben aşı olmak istiyorum ama eşim yaptırmama izin vermiyor.Eşim kendi aşı oldu 7 yaşındaki oğluma da yaptırdı.Ben evdeyim bir yere çıkarmıyor eşim salgından dolayı.ızindeyim.Gebeliğimin de 35.haftasındayım zaten sona geldin gerek yok diyor.Doğumdan sonra yaptırısın bebeği korumak için diyor.

Ben de öğretmenim.Çlaışıyor olsaydım ve gebeliğimin başlarında olsaydım yaptırrıdım.Yarın doktoruma gideceğim tekrar soracağım eşim ikna olursa ben aşı olmak istiyorum.Sonuçta bebek doğunca o da bağışıklık kazanmış olur.

4. 14 Aralık 2009
  5. kornelya

kornelya Elvin&Elvan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 25 haftalık hamileyim. bende öğretmenim, doktorum yaptırmamın daha yararlı olacağını söyledi. bizim aşıların bebeğe bi zararı olmadığını filan anlattı ve bende 3 gün önce aşı oldum.

6. 14 Aralık 2009
  7. durugulus

durugulus KOREL im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 7 haftalık hamileyim ve öğretmenim,aşı konusunda çok kararsızım,doktora sormadım o da bişi demedi..kış da geliyor napcaz?