Dön Ne Olur... Yaşatma Bana Bu Acıları...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve KarKralicesi tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

  14 Şubat 2008
  Konu Sahibi : KarKralicesi
 1. KarKralicesi

  KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

  Katılım:
  16 Eylül 2006
  Mesajlar:
  23.300
  Beğenildi:
  17.164
  Ödül Puanları:
  488
  Ayrılıktan söz etme ne oluR alda git gideceksen canımı! Gitme dur ne olur bırakma ellerimi ne olur? söle hiçmi sevmedin beni?

  Her sabahki gibi uyandım ve yüregime seni doldurdum tertemiz kalbimle sana geldim ama sen yoktun! 1 saat bekledim sonra kardeşin söyledi.O kadar zorlandıki analatamam."Yenge üzülme sakın ama abim gitti"dedi ...GİTTİİ...kalbim söküldü o anda parçalandı.Bi yandan peşinden koşsam yetişirmiyim dedim bi yandan gittiyse dönmesinide kendi bilsin dedim.Ama sonra ögrendim.Bilerek gitmemişti.Bilerek degildi hiçbirşey! Götürmüşlerdi onu..Hergün tutup gezdigim ellerine bileklerine kelepçeyi takıp götürmüşlerdi

  Neden biz dedim neden herşey bizi buluyor? suçumuz sevmekmiydi dedim suçumuz delice baglanmak mıydı? Herkez imrenirdi bizi herkes kıskanırdı aşkımızı,sevdamızı..Artık herkes ALLAH kimseye wermesin dio aşkım! Neden biz yaşadık bunları? insan kalpsiz yaşabilirmi acaba ben nasıl yaşıyorum nasıl nasılll??? Yaşayan bi ölüyüm şimdi..Yaşasamda yaşamasamda farketmez! sen yoksan kalbim olmuş olmamış farketmez!Sen yoksan ben zaten bitmişim sen benim NefeSiMMissiN!!!

  Yeterrrrrr! herkes neler söyledi aşkım.Yinede sana laf söyletmedim mavilim..Siz aşktan ne anlarsınız dedim.Siz hiç sevdinizmi,hiç yandınızmı, hiç ayrılık yaşadınızmı dedim.Hiç severek ayırdılarmı sizi dedim.Hiç kalbinizin bi yarısını kopardılarmı? Cevap veremediler aşkım çünkü hiç sevmemişlerdi.

  Dönüceksin demi aşkım dönüp eskisi gibi olucaz demi? hani birlikte KURAN_I KERİME el basmıştık bi daa ayrılmıycaz die...ayrılmıycaz,beni bırakmıycaksın demi? bu çocugu sen büyüttün sen ögrettin sevgiyi..şimdi bi anda gittin geri dönüceksin demi? dööönnnn döööön ne oluuurrr yasatMa bana bu acıları, aglatma beni her gece noluuurr

  bırakma ellerimi küçücük kızı bırakma! kalbim herşeyim yaşamam sebebim döneceksin demi? Ben biliyorum sen beni bırakmazsın.Sen söz verdinmi sözünden caymazsın! Bütün umutlarımı yıktın sevgili.. Bu küçük kız büyüdü artık! Bu küçük kızın kalbi çok kırıldı be bitanem sen dönünce acaba kalbi hala sana şefkatle bakıcakmı acaba hala seni tertemiz kalbiyle hiç bir acı gütmeden sevebilecek mi?

  boşver be aşkım sen dön o bana yeter sen o pis kuyudan çık o bana yeter ben belki sensiz dimdik ayakta kalmayı beceremedim ama sen çıktıgnda bensiz dimdik ayakta kalıcaksın... Çünkü ben artık olamıcam!!!


  [​IMG]