Dondurulmuş blast beta hcg yüksek görüşkerinize ihtiyacım var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve masalselda tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

8 Mart 2009
    Konu Sahibi : masalselda
  1. masalselda

masalselda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kafamçokkarıştıKızlar 4.denemem.Dondurulmuş 1 tane blast embriyo transferedi.15. gün bekleyamedim.13 gün beta hcg yaptırdım.sonuç 1016 şaşırdım.....çok yüksek geldi Dr. normal dedi ama içim rahat değil.ne diyosunuz

2. 8 Mart 2009
  3. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    dondurulmuşlar da genelde yüksek değerler alına biliyor. çünkü embriyoları genelde 5-6 gün en iyi ilerlemiş olanları dondururyorlar .buda 3. gün embiriyo verilmiş bir anneden değeri yüksek çıkması normal ama, 13 gün için değerin gayet iyi bunun bir anlamıda sağlıklı başlangıç yapmış olman çok güzel, ayrıca ikiz aynı yumurta ikizi olma şansında var.sanırırm 10 sonraya çağırmış dr seni kese dururmuna bakmış bu ikiz olayı benim fikrim o yüzden kendini buna kaptırmamanı tavsiye ederim.Olursa da sana bir süpriz olsun.

sağlıkla ilerlemen ve bebeğine kavuşman dileği ile hayırlı ve uğurlu olsun annecik....

4. 8 Mart 2009
  5. masalselda

masalselda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler...Zaman geçmiyoo...kese ve kalp atışını bir görsem...Rahatlayacam ... Bi tane olsunda sağlıklı olsun.....diğer 3 denemem çok kötü tecrübeler yaşadım....çoookk,,

6. 9 Mart 2009
  7. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    masal selda merhaba cnm.benim de 6 ad.blastokist embriyom var dondurulmuş.benimde yakın zamanda transfer olucak inşallah.hangi merkezdesin sen.kaçıncı gün transferin oldu adetten sonra sayarsak eğer.sonucuna gelirsek de başka topiklerde vardı bu konuda orda da öle yazıyordu.blas dönemindeki embryo sonuçları biraz daha fazla çıkıyormuş.birde kafama takılan blastokist safhasında transfer olunca 10.gün test yapılıyor.dondurulmuşlarla transfer yapılınca 15.gün yapılıyor.bizim hangisinde yaptırmamız doğru olurki acaba.bir de senin bir adetmiydi dondurulan.yoksa çözülürken filan mı bir kaldı.bende çok merak ediyorum.senide görünce soriim dedim umarım yardımcı olabilirsin.tekrar tebrikler sana inşallah sağlıkla kucağınada alırsın

8. 9 Mart 2009
  9. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm çook tebrik ederim.bende blast dondurulmus embriyolarımla gebeyim.14.gün sonucum 1122,5 çıkmıstı.17 mart kese yada keseleri göreceğim insallah.dondurulmuslarla değer yüksek çıkabiliyormus.benden 2.test istenmedi 15 gün sonrası için randevu verdiler.bende çok korkuyorum ya kese görünmezse diye ya kalp atışı duyulmazsa diye.sanırım bu korkular hep devam edecek.insallah bebişlerimizi sağlıkla kucacımıza alırız.Allah tamamına erdirir insallahh.

10. 9 Mart 2009
  11. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam

kormayın değerleriniz gayet iyi.Yapmanız gereken sadece ilaçlarınızı zamanın da almak ve bol su içmek .Bebek gelişimim şimdi anne karnında hızla yapıyor.ayrıca yumurta toplama gibib rahimi yorucak ve azda olsa hırpalayacak bir dururm olmadığı için bebek çok rahatlıkla ve sağlıkla ilerliyor.Önünüzde çok güzel günler var tadını doya doya çıkarın .............

esunger53 bunu beğendi.
  12. 9 Mart 2009
  13. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Tebrikler masalseldacım,blast transferleri hemen implante oldugu icin degerin gayet normal.Ama aktüelin dedigi gibi sürpriz bir bölünme neden olmasınsositososito

Nisyanibeser bunu beğendi.
  14. 9 Mart 2009
  15. masalselda

masalselda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bahçeci kliniğinde Mustafa Bahçeci de yaptırdım. 4 tanaeydi çözdürünce 1 tana sağlam kaldı.oda blast dı.6. gün diye (transfer) biliyorum. Dondurulmuşlarda 15 gün sonra test istiyorlar. 13 gün benim çıktı. Bugünde 16.gün 2564 çıktı. yiine tedirginim. 3050 çıkması gerekiyordu. ne diyosunuz....

esmaakg bunu beğendi.
  16. 9 Mart 2009
  17. canan28

canan28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok tebrik ederim banada 3 tane dondurulmuş transfer edildi 1 tanesi iyi kalitedeydi.12. gün değerim 870 idi. 14. gün değerim 1187 olmuştu bir hafta sonra kese görmeye gittiğimde bir kese oluşmuştu yarında kalp atışları için gidicem:)))))))))

18. 9 Mart 2009
  19. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

4 taneside blastmıydı cnm.bende tedirginim şimdi benim 2+2+2 dondurulmuş blastokistim var.4 tanesi 5.gün 2 tanesi 6. gün blastı.şimdi çözülürken bozulcaklar diye çok korkuyorum cnm bana yardımcı olurmusun