dondurulmuş emb.transferi olup hamile kalmış arkadaşlar bir bakar mısınız????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve firstNimbus tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben 4 mayısta öğlen 2.30 da 3 tane blastosist aşamasında transfer oldum.transferim adetin 20. günü oldu.7. gün ve 8. günün gecesi yaptığım idrar testleri tamamen negatif çıktılar öyle silik çizgi bir saat sonra beliren hayali çizgi hiçbiri yok.şimdi size sorum sizler adetin kaçıncı günü transfer oldunuz ve ilk ne zaman çıktı idrarda hamileliğiniz?acaba geç döllenme mi yoksa hamile değilmiyim diye düşünmekten fenalıklar geldi?????

2. 13 Mayıs 2009
  3. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lansor cum ben cok yazdım bunu forumda , artık bilmiş kadınlar gibi olmayayım diye yazmıorum ama sen sağlık sektöründensin daha iyi anlarsın beni.. doktorum hamileik b-hcg horömonunun ilk kanda görüldüğünü ve 9. 10. günlerden sonra kana karıştığını, idrara ise daha geç karıştığını söylemişti bana. boşuna erkenden idrara bakıp kalan günlerini kendine zehir etme diye sıkı sıkı tembihlemişti eve yollarken. sen simdi 7.8 . günler baktın ve belki de olan bir şeyi göremedin.... ben 13. gün kan testi yaptım değerim 673, ikiz gebelik, aynı gün akşamı sırf meraktan idrara da baktım negatif !!!!!!!!!!!!!

demem o ki bünyede farklılık gösterebilir... ben 18. gün 3 günlük dondurulmuş trasnferi oldum. sen 20. gün 5 günlük trasnferi..hesap doğru, seni,n transfer günün de doğru merak etme canım....istersen 10. günden sonra git kandan baktır, ben pek idrar testlerine güvenemiyorum artık...

4. 13 Mayıs 2009
  5. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım sağolasın.içimi rahatlattın bir nebze olsun.dün dondurulmuş transferi olan bir arkadaş 7. günde silik pozitifi gördüm deyince panik yaptım işte.

6. 13 Mayıs 2009
  7. canan28

canan28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kendini üzüp panik yapma bende 9. gün idrarda bakmıştım ve negatif çıkmıştı moralim altüst olmuştu.12.gün kanda bakıldığında değerim 811 di.şimdi bir kızm olacak:1rolleyes:

8. 13 Mayıs 2009
  9. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım.inşallah benimde öyle olur....

10. 13 Mayıs 2009
  11. ozlemdevrim

ozlemdevrim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benimde 5.gün transferim oldu blastosist 6 mayısta transfer oldu bugün 8.günüm ama gaz sancısı dışında hiçbişi yok bende tedirgin bekliyoruumm.5.günden itibaren su gibi akıntım gelmişti ara şimdi o da yok..sizde durumlar nasıl acaba:uhm:

12. 13 Mayıs 2009
  13. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım inşallah hamilesindir.yanlız transfer günü sayılmıyor yani bugün 7. günün canım.seninde dondurulmuş mu yoksa yeni transfer mi?adetinin kaçıncı günü transferin oldu? kaç gün sonra test yaptır dediler? ne kadar çok sordum birden yaaaa-tatlicadiarzu-

14. 13 Mayıs 2009
  15. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne olur güzelimmm yaaaaaaaa
    sabırla test gününü bekle boş ver idrar testlerini
    sıkılma stresde yapma
    rabbim ol dediyse inşallah olacak
    banada 19.cu gün transfer yapılmıştı ama negatifi gördümmm olsunnn
    şimdi 2. tüpe başladım amaaaaaa

16. 13 Mayıs 2009
  17. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    innnnşşaaaaalllllllllaaaaaaahhhhhhhhh ikinciside sende kavuşursun meleğine:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

18. 13 Mayıs 2009
  19. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    birde 28 günlük adet periyotuna göre benim dün adet olmam gerekiyordu bu iyi bir işarettir değil mi? yoksa ilaçlardan mı olmuyorum acaba????