Dondurulmuş embiryo transfer ücreti

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aral tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : aral
  1. aral

aral Rabbim kuzum sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar uzun süredir foruma giremiyordum daha doğrusu yazışmadan günlük yazdıklarınızı takip ediyordum 4 defa tüp bebek denedim 4. denemem geçen yaz düşükle sonuçlandı ve benim memorialde 2 tane dondurulmuş embiryom var bu ay ki adetimle onları transfer ettirmeyi düşünüyorum sizce değer mi ne yapmalıyım ve memorialde dondurulmuş transfer ücreti hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardım ve görüşlerinizi bekliyorum şimdiden çok sağolun

2. 9 Ağustos 2010
  3. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Merhaba aral benim de Memorialda 1 tane dondurulmuşum var bende denemeyi düşünüyorum cumartesi hastanedeydim 800 euro tutuyor ilaçlarda en fazla 200 tl tutarmış umarım yardımcı olabilmişimdir bol şans diliyorum

4. 9 Ağustos 2010
  5. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    NIye degmesin ki.. Ne guzel hazir dondurulmuslarin varmis.. Ben dondurulmuslarla hamile kaldim az ilac alindigi icin dogala en yakin hamilelik oluyor. Keske ikinci icinde hazir dondurulmuslarim olsaydi. Simdi ikinciyi istersek hersey en bastan olacak..

6. 10 Ağustos 2010
  7. aral

aral Rabbim kuzum sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için rabbim bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine hepimizin yüzünü güldürsün bizlerde anne olalım inşallah