dondurulmuş embriyo transferi olanlar????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve firstNimbus tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : firstNimbus
  1. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlarrrr ben dondurulmuş embriyolarımla tedavime başlamış bulunuyorum hayırlısıyla.adetimle birlikte başladı ve her dört günde bir ultrasona giriyorum.bu cuma 3. ultrasonum olacak ve sadece rahim kalınlığına bakıyorlar.acaba bu rahim kalınlığı kaça ulaşmalı ki transfer olsun?????bu cuma 10. günüm oluyor transfer yapılan arkadaşlar sizlerde kaçıncı gün transfer oldu????hem sorularımı cevaplayabilirseniz hemde bana da dua ederseniz çok sevinirim.Allah isteyen herkeze sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 22 Nisan 2009
  3. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun inşallah emeklerin boşa çıkmaz...

bende denemek istedim adetten itibaren 20.günü rahim 9 mm olunca transfer ediolar..

benim yarıda kalmıştı dondurulmuş embryolar çünkü çözülünce hücrelere bölünememişlerdi..

4. 22 Nisan 2009
  5. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah canım allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın.benim adetten sonraki 6. gün 6.5 mm olmuştu öyle dedi dr.um hemşireye o zaman bu cuma bana trasfer gününü söylerler mi dersiniz?

6. 22 Nisan 2009
  7. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet kesin olmamakla beraber söylerler bence!! bu tedavi maximum 20.günü bitiyor az kalmış senin hayırlıısı olsun hakkında inşallah bu sefer tek gidip çift dönersin başarılar arkadaşım.

8. 23 Nisan 2009
  9. canan28

canan28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir ay estrofem kullandım günde 3 tane bir ay sonunda gittiğimde rahim kalınlığı 8 mm olmuştu ve birkaç gün sonrası için dr um transferi ayarladı.5 embriyo çözüldü 1 tanesi iyi kaliteeydi 3 tane transfer edildi şimdi 13 haftalık hamileyim ve bebeğim kıza benziyormuş :))))))))
    rabbim en kısa zamanda sizede nasip eder inş.

10. 23 Nisan 2009
  11. firstNimbus

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.benimde 3 embriyom var.6. gün dondurulmuşlardı.simdi en büyük korkum çözünürken hepsinin birden bozulması.allahtan hayırlısını dilemekten başkada birşey gelmiyor elden:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

12. 23 Nisan 2009
  13. dunyamm

dunyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canim bende dondurulmus tek emriyo transferi oldum adetimden itibaren 21. gun gerceklesti o surece kadar yasadiklarim yumurta olgunlugunun takibini yaptilar ara ara transferden 4 gun once yumurta catlama ignesi vuruldum transfer oncesi rahim kalinligi hakkinda tam olarak bi bilgim yok ama iyi demislerdi ve simdi hamileyim bugun 13. gun umarim allah sanada nasip eder hepimiz bebislerimize kavusuruz dualarim sizinle...

14. 23 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

bende eylül ekim gibi düşünüyorum dond. transferi
    6 tane 5. gün donduruldu
    3er 3er ayırdılar
    o yüzden ilk gruptan sağlıklı çıkmazsa 2. grup çözdürülecek
    benim doktorum adetin 21. günü lucrine başla diyor ben doğak siklus istiyorum
    bu konuda en son anlaşamamıştık
    sizler lucrin kullandınız mı?
    çünkü ben çok negatifim hormon almak istemiyorum
    temiz ellenmemiş rahme koyulsunlar istiyorum

16. 23 Nisan 2009
  17. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende dondurulmuslarımla 6.denememde gebeyim.Allah inşallah sizede kısmet eder.adetimin ilk günü basladım tedaviye.estroferm tablet elevit b12 folik plus kullandım.20.günüm transferim gerçekleşti.6.gün blast 3 embriyo dondurulmuştu.3üde transfer edildi.ve sükür bir tane embriyom tutundu.

18. 23 Nisan 2009
  19. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rahim kalınlığına bakıyor doktorlar benim transferim adetin 19.cu günü rahim kalınlığım 10.7 iken yapıldı
    4 adet iyi kalitede embriyo verildi ama malesef sonuç negatif burda annenin yaşıda çok önemli sanıyorum inşallah hayırlı sonuçlar alırsın ve bebişlerinle olursun