dondurulmuş embriyolarınız kaç hücreliydi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve cemre18 tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : cemre18
  1. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dondurulmuş embriyolarınız kaç hücreli olarak transfer edildi.benim 8 ve 10 hücreli,birinci kalite.bu iyi mi acaba

2. 3 Temmuz 2010
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    guzelim Masallah gayet iyi olmasi gerektigi gb bazen doktorlar besinci gun olsun embro diye iki gun bekliyorlarmis dondurmadan sonra ama benim merkezimde beklemeyecek galiba sende de beklemedi onemli olan en az sekiz hucreli olmasi ucuncu gun dondurulduysa cozuldugunde kaliteli hala 8 ya da seninki gb 10 hucreli olmasi. kisacasi Masallah embroyolarina :nazar: Insallah mujdeni aliriz. dondurulmus topiginden haberleselim istersen.

4. 3 Temmuz 2010
  5. adanor

adanor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    kendinizde saten 1.kalite demissiniz yani biliyorsunuz iyi oldugunu ,,,saten doktorunuzda aciklamistir :KK1:

6. 4 Temmuz 2010
  7. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tabi haberleşelim benim dördüncü denemem.dondurulmuşların şansına pek inanamıyorum.inşallah bu sefer olur

8. 4 Temmuz 2010
  9. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim daha öncekiler de hep birinci kaliteydi ama 5-6 hücreliydi.bu hücre olayından yana bu sefer şansım daha mı iyi diye değerlendiriyorum yorumları.dördüncü denemem ve doktor da şaşkın tutmamasına.yorum yapmaktan kaçındı bu sefer.

10. 4 Temmuz 2010
  11. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benim ucuncu gun dondurulan 3 embroyom var, biri 6, bir 7 digeri 8 hucreli.nazilli bardagi gb dizilmisler:)) 8 icin cok iyi dediler, 6 icin de o da iyi gorunumde diye acikladilar. 7 olanda fragmantasyon varmis. sanirim ucuncu gunde 8 hucreli olana birinci kalite diyorlar ama mesala ben 6 hucreliyi, 8 hucreli olmamasindan dolayi cok iyi diyemez miyiz diye israrli sorunca "hayir cok iyi gorunumde belki birkac saate 8 hucreli olucak onemli olan fragmantasyon olmamasi hucrelerin saglikli gorunumde olmasi demislerdi. buradan anladigim senin sekiz ve on hucreli embryolarin Masallah en iyi denebilcek kategorideler :nazar:
    donmuslara haksizlik etme saglikli cozuldulerse bircok doktor ayni sansi veriyor hatta donup cozuldugu ve hala saglikli olduklari icin daha direncli diye yorumluyorlar biliyorsun nasip isi Allah nasip ettiyse donmus taze hic farketmez.

12. 4 Temmuz 2010
  13. cemre18

cemre18 az kaldı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol canım.bana moral verdin.ayrıca da aydınlattın.inşallah pozitif haberler alırız.