dondurulmuş embriyolarla hamile kalanlar...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve margaritha tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : margaritha
  1. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar dondurulmuş embriyolarım var ama kararsızım bekleyıp daha sonra tedavıyemı baştan başlasam yoksa şansımı denesemmi dondurulmuşlarla ne dersiniz bu konuyla ilgili bildiklerinizi paylaşmak istiyorum

2. 15 Kasım 2008
  3. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşım sakın öyle bir düşünceye kapılma dene dondurulmuşlarını bak benim iki tane taze denemem 2 tane de dondurulmuş embriyolarla denemem oldu.taze denemelerde genelde çok stresli olduğum için tutunamadı 2 denemem dondurulmuşlarlaydı üçüzüm olacaktı ama düşürdüm.3.deneme tazeydi tutmadı 4.denemem dondurulmuş embriyolarlaydı ve şu anda hamileyim böyle bir şansın varken neden değerlendirmeyesin ki...hem ilaç içme aşaması da çok kolay narkozda almıyorsun kesinlikle dene Allah yar ve yardımcın olsun

4. 15 Kasım 2008
  5. sinem8484

sinem8484 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bencede dondurulmuşlarını mutlaka dene bende dondurulmuşlarla hamile kaldım çok şükür ve bizim gibi bir çok arkadaşımız var dondurulmuşların varken neden sil baştan başlıcaksınki bence gerek yok inşallah bebiş haberini verirsin sende:)

6. 15 Kasım 2008
  7. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Bende dondurulmuşlarla hamileyim ve kesinlikle dene derim, hem maliyeti daha uygun, hem tutarsa ekstradan ilaç iğne kullanmaktan kurtulmuş olacaksın, hemde o embriyolar dondurulana kadar dışarıda daha uzun süre takip edildikleri için ve daha uzun süre yaşadıkları için genelde kaliteleri daha iyi oluyo

8. 15 Kasım 2008
  9. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bıde arkadaşlar benım haberım yoktu kımse bişey söylememişti doktor negatif sonucum için aradıgında söylemişti 8 tane embriyon var dedi ben şaşırdım dondurdugunuzu bılmıyodum dedım sonra eşim bu durumdan rahatsız oldu güveni kayboldu hastaneye şimdi onuda ikna etmem gerekıyo off zor durumdayım bılmıyorum kalitesizse dıyo eşim para içinmi acaba diyo

10. 15 Kasım 2008
  11. esen81

esen81 iki aşkım Ahsen ve sen Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    sizesormaları gerekirdi şaşırdım hangi merkez sizinki gidip konuşun eşinle birlikte arşivlerine bakın nasıl arşiv tuttuklarına bakın ikna olacaksınızdır kaliteye gelince zaten embriyolarınız kalitesizse eğer çözünürken dejenere olurlar benim 2. donddurlmuşlarda 9 tanesini dondurmuştuk sadece 3ü çözünebildi o konuda şüpheniz olmasınn hayırlısı olsun

12. 15 Kasım 2008
  13. karamelli neskafe

karamelli neskafe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bencede doldurulmuşlarla dene.. bida yumurta geliştirme ilaçlarıyla ugrasmamış olursun..

14. 16 Kasım 2008
  15. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dondurulmuslari kullanmani tavsiye ederim canim..bende ikinci denememde dondurulmuslari kullanicam..hatta doktorum bna dodurulmus embriyolarin digerlerine ragmen daha bi tutma sansi cokmus! O yuzden kesinlikle denemelisin.

Size dondurmadan once danismamalari tuhaf evet ama soylede olabilir..bazi hastaneler dondurulma isleminden para almiyor hastasindan..o yuzdende direk danismiyo olabilirler. Bunu doktoruna kesinlikle konusmalisin size danismamalarinin sebebini canim.

Hadi hayirlisi olsun

16. 16 Kasım 2008
  17. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esencim merkezi sormuşsun kadiköy şifa hastanesinde yaptırmıştım.doktorum bana transfer günü amelıyathanede dondurulmaya pek sıcak bakmadığını kendi fikrince eğer tutmazsa tedaviye baştan başlarız demişti bende tamam demiştim dondurun demedım sonradan duyunca şaşırdım ve gelişimleri iyimi gittide dondurdunuz dedim evet dedi zonnetje arkadaşımızın dediği gibide olbılır para talep etmedıler çünkü.durum biraz karışık olduğu için sizinde hikayelerinizi merak ettim açıkçası biraz güvenim sarsıldı napıcamı bılemıyorum o yüzden

18. 16 Kasım 2008
  19. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen onu kafana takma doktorlar o kadar önemsemiyorlar bana da ikinci denememde son 2 embriyomu transfer etmişlerdi sonra bir öğrendim 4 tane daha dondurulmuşum varmış söylememişler hem de alman hastanesinde şimdi onları kullandım ve çok şükür hamileyim arkadaşların dedikleri doğru dondurulmuşlar daha kaliteli ve tutunma olasılığı daha yüksek için rahat olsun:)))