Dondurulmuş embriyolarla hamilelik

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve oferta tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : oferta
  1. oferta

oferta yaşama sebebim oğullarım Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar başarız bir tüp bebek denemesinden sonra nisanın ilk haftası bir aksilik olmazsa dondurulmuş embriyolarla transfer yapacağım ama çok korkuyorum acaba dondurulmuşların başarı şansı daha mı düşük olur bilenler varsa bana yardım edin düşünmekten kafayı yedim bir daha aynı acıyı nasıl kaldırırım bilemiyorum.:çok üzgünüm:

2. 15 Mart 2009
  3. masalselda

masalselda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hiç öyle düşünme, benim 3 tane başarısız denemem oldu.21 şubatta dondurulmuşlar transfer oldu .1 tane transfer oldu,şu anlık sonuç pozitif.bende umudumu kesmiştim.dondurulmuşlarda blast embriyo başarı şansı çook yüksek..19 şubatı bekliyoom ilk kontrolum varr

4. 15 Mart 2009
  5. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar:]benimde dün tarsferim oldu canım donrulöuş dört tane
    hemşire ddaha yüksek oldugunu söyledi ama bilmiyorum bende

6. 15 Mart 2009
  7. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam bı arkadaşımın dondurulmuşlarla ikizleri var bır arkadaşım denedı tutmadı bence şans normalde old gıbı........kısmette varsa tutar inşşşş..............rabbım kolaylıklar versın kızlar.........

8. 15 Mart 2009
  9. MONA ROSA

MONA ROSA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim de 1. denemem tutmadı.sonucu dün öğrendim.hemen istersek yapılıyor mu dondurulmuşlarla?4 tane dondurulmuşumuz var.2-3 ay bekleyelim diyorum ben...maddi olarak da çok sarsıldık...

10. 15 Mart 2009
  11. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de dondurulmuş embriyo transferi yaptırdım 4 adet iyi kalitedeydi fakat malesef 21 şubatta negatif sonucunu aldım ama ilk tüp bebek negatif sonucunda daha çok üzülmüştüm hem bunları rahime verilirkende gördüm çok umutlanmıştım malesef olmadı hakkımızda hayrlısı olsun canım korkmanada gerek yok inşallah sağlıklı bir şekilde tutunurlar canım

mona rosa beklemenize gerek yok arkadaşım ilk adet de tedaviye başlanıyor ve tüp bebek tedavisi kadar zor değil çok daha basit ve çok daha ucuz bence ara verme basit ilaçlar kullanılıyor yani pahalı hiç bir ilaç almıyorsun yinede sen bilirsin

masalselda benim test günüm senin transfer gününmüş hayırlı olsun arkadaşım kimimiz gülerken kimimiz ağlayabiliyor hayırlısı allahtan canım inşalah sağlıcakla kucağına alırsın bebişini

12. 15 Mart 2009
  13. oferta

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim kızlar bu bekleyiş insanı çok sıkıyor ama bir an evvel gelse şu transfer günüm

14. 16 Mart 2009
  15. nazada

nazada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar benimde ilk denememde pozitifti ama degerlerim sonradan düşmeye başladı ve bebeğimi kaybettim mayıs gibi yeniden deniycem benim dr um ilk adetinden sonra deneyebilirsin dedi ama ben kendimi hemüz hazır hissetmiyorum.donmuşlarla başarı şansının daha yüksek olduğunu söylemişti.allah hayırlısını nasip etsin iinş hapimiz için .

16. 16 Mart 2009
  17. isis2

isis2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar benimde ilk deneme negatif iki gün evvel dr.a gittiğim için sizle paylaşayım istedim.adetin 2.veya 3.günü gel demişti, 2.gün gittim benim rahim hala incelmemiş ve içerde hala folikül olduğundan biray beklemek zorunda kaldık ..bu tür bir durum yoksa dondurulmuşlarla hemen başlayabiliyorsunuz yani...
    bende nisanda dondurulmuşları deneyeceğim...hepimiz için hayırlısı

18. 16 Mart 2009
  19. oferta

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    163
    nevracım nisanda beraber deneyceğiz demekki inşallah allah bu defa yardım eder hepimize.