dondurulmuş emriyo ile hamile kalanlar :((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sisemi tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

26 Ekim 2013
    Konu Sahibi : sisemi
  1. sisemi

sisemi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 3 yıllık dondurulmuş emriyolarım var denemek istiyorum ama korkuyorum doktora gittim 2 yıldan sonra emriyoların kalitesi düşüyor dedi 4 ay önce kürtaj oldum adetim hala düzene girmedi eskiden düzenliydi bir de rahim hala toparlanmamış 1 ay daha bekle dedi şimdi adet olmayı bekliyorum ben ne yapıcam bilmiyorum 3 yıllık emriyolar tutar mı deniyen var mı yardımlarınıza ihtiyacım var :KK43:(

2. 28 Ekim 2013
  3. sisemi

sisemi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu konu ile ilgili bilgisi olan yok mu cevap bekliyorum :KK43:

4. 28 Ekim 2013
  5. kelebek1605

kelebek1605 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    Canım ben yeni dondurttum. 5 sene kullanılabiliyor denildi. Demek ki 5 yıl tekrar kullanabiliyorsun. Rahat ol, olumlu düşün. Kendini strese sokma nasipse oluyor zaten...

6. 28 Ekim 2013
  7. menekseeeee

menekseeeee Olacak inşALLAH Üye

Beğenildi:
    428
    Beğendikleri:
    465
    Ödül Puanları:
    83
    cnm 5 yila kadar sakladiklarina gore neden olmasin yeterki rabbim ol desin sen pozitif olursan ins olur ben siteden bir arkadasin uc yillik dondurulmusuyla hamile kaldigini biliyorum ins seninde olur bende bu ay dondurlmusumla tedaviye baslidim ikimiz icinde hayirlisi olur inss

8. 29 Ekim 2013
  9. sisemi

sisemi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İNŞAALLAH Rabbim gönlüne göre versin iptal etmeyi de düşünüyorum bugün doktorumla görüştüm emriyoların durumuna bakacağını yüzde kaç olduğunu söyleyecek ona göre başlıyacağız tedaviye yada iptal edeceğiz kafam karışık hakkımda hayırlısı artık

10. 29 Ekim 2013
  11. sisemi

sisemi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana da 3 yıl önce 5 yıl saklanabildiğini söylemişlerdi ama şimdi 2 yıldan sonra kalitesinin düştüğünü söylüyorlar vardır bunda da bir hayır

12. 29 Ekim 2013
  13. sabriya

sabriya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba canim 24.10.2010 da 8 tane yumurtam donduruldu hamileydim ve kizim dogdu simdi kizimdan olab dondurulmuslari 15 martta transfer ettirdim. Suan 34 haftalik hamileyim cok sukur insallah yardimci olabilmisimdir

14. 29 Ekim 2013
  15. g090

g090 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    58
    Beğendikleri:
    86
    Ödül Puanları:
    48
    canım bende 8 nisanda dondurulmuş embriyo transferi yaptırdım ve şükürler olsun 31 haftalık hamileyim, dondurulmuş transferi daha başarılı oluyormuş rahim dinlendiği için ama daha da dikkat etmek gerekiyor tabiki transfer sonrasında , insallah sen de isteyen herkes de bu güzel duyguyu yaşar, Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

16. 30 Ekim 2013
  17. sisemi

sisemi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun verdiğiniz bilgilerden dolayı inanın etrafımdaki bütün insanlar asla olmaz boşuna yaptırma diyorlar sadece sizden güzel yorumlar aldım bir de nasıl dikkatli olmak gerekiyor hangi açıdan

18. 31 Ekim 2013
  19. Elsinore

Elsinore Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla cnm benim nisanda donduralı 5 yıl olacaktı imha etmeden önce deneyelim dedik..2 tane transfer ettiler doktor kaliteleri çok iyi dedi..sonucu bilmiyorum cumartesi günü test yapacağım ama kalitelerinde herhangi bir bozulma yoktu zaten olması da çok mantıksız ona göre işlem yapıyorlar..sen öyle şeylere pek kulak asma ve dene derim ben..