dondurulmuş ve bir tane embriyo ile hamile kalan varmıdır?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ruyamelexgxim tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ruyamelexgxim
  1. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hatırlarsanız geçen ay negatif sonuç almıştım tabiki kadere küsüp oturmadım enver bey rahim filmi istedi çektirdim bugün sonucu yorumladı herşey çok güzel rahim gayet iyi tekrar yapışıklık olmamış tüplerde açık önümüzdeki ay bitanecik blastokistim transfer edilecek merak ediyorum bir tane blastokist ile hamile kalan varmı acaba :uhm:

Son düzenleme: 1 Aralık 2008
  2. 1 Aralık 2008
  3. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım var.Tek embriyoyla hamile kaldım,bebişim şu an kollarımda.Sakın ümidini kaybetme,ona güven.Üstelik çoğul gebeliklerin risklerini düşünecek olursan kendini şanslı bile sayabilirsin.Dondurulmuş embriyo uygulaması hem çok kolay,hem de yıpratıcı değil.Moral olarak da kendini ilk seferden daha iyi hissedeceksin.Bol şans.

sultan1356 bunu beğendi.
  4. 1 Aralık 2008
  5. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Rahim filmi neden istendi bunu anlamadım?Tüp bebek tedavilerinde tüplerin açık olup olmaması çok önemli değil..Zaten embriyo direkt rahme gönderilmiyor mu?Bu kısmı anlayamadım...

6. 1 Aralık 2008
  7. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım içimi rahatlattın evet çok daha iyiyim moralim süper beklemek bile zor gelmiyor artıka.s.
    :nazar:allah bebişini nazarlardan saklasın sağlıklı uzun bir ömür nasip etsin sanada onada:nazar:

8. 1 Aralık 2008
  9. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Hadi inşallah bu sefer olur rüyacım, hayırlısı inşallah,
    Diamond'u söyleyecektim tek embriyoyla diye ama yazmış zaten sağolsun,
    benim iki taneydi ama bir tanesi iyi durumdaydı birinden pek ümit yoktu zaten o yüzden tek sayılır, çözüldüğünde zaten az çok anlaşılır ne durumda olduğu, sen ümidini kaybetme,
    ayrıca rahim filmini bende pek anlamadım açıkçası, ben hayatımda hiç rahim filmi çektirmedim, çünkü bütün doktorlar tüp bebekte önemli değil tüplerin açık yada kapalı olması dediler,
    sen bunların hepsi için ekstra ücret ödüyomusun ya, çok operasyon geçirdin hem maddi hem manevi çok yıpratıcı, Allah daha fazla bekletmez seni inşallah.

10. 1 Aralık 2008
  11. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kuzicim sağolasın canım.
    rahim filmi gerekirse isteniyor benim sonuç negatif olunca doktorum acaba rahim tekrardan yapışmış olabilirmi ve tüpler tıkalıysa alınması gerekebilir diye istedi bana karnımdaki yapışıklıklardan dolayı laparaskopi yapılamadığı için tüplerin durumunu ancak filimle görebilirdi başka bir hastanede çektirdim yani onlara kazanç sağlayacak sırf ticari amaçlı bir istek olamazdı zaten onlar bu filmi çekmiyor evet çok işlem yapıldı ama alınacak en düşük ücretleri aldılar benden araştırdığım için bundan eminim dondurma ve çözme işlemini bile çok uygun fiyata yapacaklar sağolsunlar

12. 1 Aralık 2008
  13. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    blastokist evresinde transfer edilen embriyolar çoğunlukla tutunuyorlar ..İnşallah senin de öyle olur .. üstelik 1 tane embriyosu transfer edilip o da ikiye bölünüp ikiz dünyaya getiren bir tanıdığım da var :KK66:
    Allah senin ve emoşunun yardımcısı olsun :Saruboceq:

sultan1356 bunu beğendi.
  14. 1 Aralık 2008
  15. ruyamelexgxim

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim inşallah arkadaşınınki gibi bölünürde ikiz gelir umutlarım katlanıyor sizler böyle yazdıkça çok sağolun:1hug:a.s.

16. 1 Aralık 2008
  17. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Önemli olan senin içinin rahat olması canım benim, uğraşlarının mükafatını versin Allah bu sefer hayırlısıyla inşallah

18. 2 Aralık 2008
  19. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek:canım rüyacım uzun zamandır yoktum sonuç negatif diye bir türlü elim yazıya gitmedi ama bak ne güzel teselli olacak bir bebişin var hemde garanti bir bebiş biliyosun 5..gün embriyolarının tutunma şansı %80 canım bu sefer olacak inanıyorum sen çok azimlisin ve azmin sonu zafer olacak tek dondurulmuş embriyoyla arkadaşım hamiş şuan da onunda blastosit aşamasında transfer edildi sakın ümitsizliğe kapılma bi tanem herşey yolunda gidecek çok öptüm hep yanındayımkaydirigubbakcemile:içelim:a.s.