dondurulmuşlarla deneyenler lütfen yardım edinnn....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deryahmet tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : deryahmet
  1. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cumartesi 4 adet iyi kalite dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Ama az denilecek kadar ağrılarım var. Bugün 6.günüm test yapsam çıkar mı? Beklemem mi laızm test günüm perşembe günü....İlk denememde çok ağrı vardı. Çok korkuyorum acaba buda mı negatif sonuçlanacak diye.... lütfen bildiklerinizi paylaşın.... Neler yemeliyim nelere dikkat etmeliyim.....Ben hiç trasnfer yaptırmamış gibiyim.....:1no2:

2. 21 Ocak 2010
  3. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı durumdyızzz:)))
    beniimde 3 transferim oldu yarın test günüm ben dün yaptım çıkmadıı yarnı bekliyorum benimde sancılarım varr ilk günler pek yoktu 2 3 gündürr sancılarım oluyo hafif hafif bakalımm yarın büyük gün benim içi daha çok erken sonuç çıkmaz tatlım bence yapma sabret zor biliyorumm bende yaşıyorum ama çıkmazz boşuna yaptırıp kendinide yıpratma

4. 21 Ocak 2010
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    kizlar idrar testine güvenmeyin.bosuna moralinizi bozmayin.herkesin idrara yansicak diye bi kaide yok.insallah güzel haberlerinizi okuruz...

6. 21 Ocak 2010
  7. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    persembeyi bekle hayatim sakin yapma .. cunku varsa bile kesin negatif cikicak daha bir hafta onceden belli olmaz .. ve bosu bosuna moralin bozulacak .. bol bol dinlen .. guzel seyler dusun kendini fazla dinleme ... insallah rabbim ol der ve olur .. sen kendine cok dikkat et ..

8. 21 Ocak 2010
  9. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim transferin hayirli olsun ..

Normal tedavilerde biliyorsun cok fazla igneler kullaniyoruz ve karnimizda siskinlikler meydana geliyorr ..

Dondurulmus embriyo transferlerinde bu igneler kullanilmadigi icin pek birsey hissetmemen dogal ...

Insallah bebeklerin sana SIMSIKI tutunmuslardir ..

Özellikle sunu ye diyemiyorum ama bütün vitamin iceren gidalari tüketebilirsin ..

En önemlisi de bol bol su ic canim ...

Rabbim bu kez melegini yollasin .. :1hug:

Dualarim seninlee ..

10. 21 Ocak 2010
  11. 11MayisSilam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim senin transferin de hayirli olsun ...

Demek büyük gün yarin ... Insallah bizlere güzel haberlerle gelirsin .. :Saruboceq:

Ben de bugün adet oldum .. Yarin ilaclara basliyorum ..

Insallah hepimiz sirasiyle donmus annesi olcazz ... zemuszemus

12. 21 Ocak 2010
  13. 11MayisSilam

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen katiliyorum .. kaydirigubbakcemile5

14. 21 Ocak 2010
  15. oz80

oz80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    deryahmet merhaba,
    transferden sonra 15 gün bekle canım sana o şekilde söylemediler mi? acele edip de erkenden yaptırma hiç yok yere moralini bozma çünkü öyle bir değer ki o, 12.gün ve
    15.gün bile çok farklı sonuçlar alabiliyor insan, doktorlar bir bildikleri var ki 15.gün diyorlar zaten, aksi takdirde 5.gün yaptır derlerdi öyle değil mi? o sonuçlar birden katlayarak gidiyor anlamıyorsun bile, sana önerebileceğim bol meyva ye ve posalı şeyler yemeye çalış, kabız olmamaya da özen göster, kabız olmaman çok önemli, dupalac şurubunu önermişti bana hemşire, ama 1 kere kullandım duruyor, mümkün olduğunca posalı gıdalar tüketmeye çalış ki kabızlık sorunu yaşamayasın canım, Allah bebişlerini kucağında görmeyi nasip etsin.

16. 21 Ocak 2010
  17. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.bebekteyiz lütfn sonucunu bizlerle paylaş.....bu arada ben panik atak hastasıyım......çok sıkıldığım ve bunaldığım zamanlar nefes almada zorluk çekiyorum.dün midemde çok kötü oldu.ama birşey ollur diye dr.verdiği ilaçalr dışında ilaç içmiyorum.....umarım prş.iyi sonuçlar alır sizinle paylaşırım........Rabbim elbet birgün umutlarımızı ve yaşadıklarımızı boşa çıkarmayacaktır....ıstyen herkez meleklerini kucağına alsın amin......

18. 21 Ocak 2010
  19. larem1982

larem1982 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    113
    canım acele etme inş. bende dondurulmuşlarla şu an 6.ayımı bitirecğimm.ben9.gün falan hafif lekelenmem olduğu için yapmıştım onda bile çok zor görünen 2.çizgi çıkmış o yüzden acele inş..güzel sonuçlar alırsınn