dondurulmuslarla gebe kalanlar buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zulalcat tarafından 21 Mart 2010 başlatılmıştır.

21 Mart 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cuma gunu dondurulmus iki tane empriyo transfer edildi ilk negatifimden sonra hic umidim yok gebelik yasayanlar sizce umutlanmalimiyim yuzde kactir acaba iki dondurulmus vardi ikiside cozuldu

2. 22 Mart 2010
  3. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm bende dondurulmuşlarla denedim. 5 adat dondurulmuş emb.vardı. 1 tanesi çözülürken bozuldu.4 tane transfer ettiler. 1 tanesi tuttu. şuan 3 aylık gebeyim. Bende hiç belirti yoktu.10.gün idrarde yaptım poazitif sonucu gördüm. Ama benim çok zor geçiyor sürekli kusuyorum ve 6 kg verdim. Haftaya pazartesi Allah izin verirse ikili test için gidicez. Rabbim inş. sanada bu duyguyu yaşatır. Kaliteleri nasıldı. Benim ki çözülmelerine rağmen çok kaliteli dedi. Ama 1 tane tuttu. 1 tane olsun ama sonu iyi olsun.....

4. 22 Mart 2010
  5. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım transferin hayırlı olsun...Ben dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım ve allaha şükür 1 ay önce kızımı kucağıma aldım...Umarım bu durum sana umut olur...Ama sana tavsiyem sakın umutsuzluğa düşme , olumlu düşün olacağına inan.Vakti zamanı gelince anne olacaksın.Ben 3. denemem de ancak kızıma kavuşabildim.İlk denememde kesin olacağını hemen hamile kalacağını düşünüyordum ama olmadı ve çok moralim bozuldu ve bu moralle dondurulmuş tedavisine başladım ve doğal olarak 2. denemede de olmadı.Ama 3. denememde olursa olur olmazsa son yumurtama kadar ve allah maddi manevi güç verene kadar deneyeceğim dedim, rahat oldum ve allaha şükür hamile kaldım.Anlayacağın moralini çok yüksek tut...Ve bol bol dua et...