döner fırcalı fön makinası

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve kuzusu tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kuzusu
  1. kuzusu

kuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar biara reklamları vardı fırca kendi kendine dönerek sacına fön cekebiliyosun elektrikli bi alet tv de satış yapıyolardı acaba tanıdık markaların böyle bi aleti var mı haberiniz var mı bende sinbonun sac düzlastiricisi var ama yorucu oluyo hem de cok güzel olmuyo bu konu hakkında bilginiz varsa yazın lütfen simdiden tessekkrler:enbuyukkk:

2. 13 Nisan 2010
  3. znpyln

znpyln Guest

hiç tavsiye etmiyorum gama markası pres ya da plhps düzleştrici başka da bunların üstüne yok

4. 13 Nisan 2010
  5. kuzusu

kuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nette biraz arastırdım king thunderbird döner fırcalı fön makinasını pek bi met ediyolar ama sen öle diyosan yeni bi düzlestirici almalımıyım acaba sinbo markasına pek güvenmiyorum da

6. 14 Nisan 2010
  7. znpyln

znpyln Guest

ben kuaförlük okudum yedi yıl bu işi yaptım eşiminde koaför salonu var o yüzden iyi biliyorum bu tür makinaları.bana sorarsan.bulabilirsen gama hem dalga verebiliyosun hemde düzleştirebiliyosun

8. 15 Nisan 2010
  9. kuzusu

kuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevapların icin tesekkrler ben bi arastırıyım gamayı onu alırım ozaman kuaförlük okumuşsun sonucta sen daha iyi bilirsin mutlaka

10. 21 Nisan 2010
  11. kizlarrr1907

kizlarrr1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sac duzlestırıcı almak ıstıyorum fiyatta 200-400 arası verebılırım gama markasına cok ıyı dıyorsunuz gama markasından ote dahada ıyı dıyebılecegınız bır marka varmıdır acaba ???