Dönmek veya dönmemek ....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Sinem00 tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Sinem00
  1. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar aranızda sevgilisiyle ayrılıp 1 ay sonra filan barışan oldumu ? Ben 1 aydır ayrıydım suan kendisi dönmemi istiyor yalvarıo filan ama napıcamı hiç bilmiorum seviomuyum die kendimi sorguluyorum bazen çünkü mantık yapıorum seven insan sorunları görmez herhalde sadece onu ister ben ise mantık yapıp onu istememeye zorluyorum kendimi .. Siz bu şekil bi kararsızlıkta kaldınız mı yada sonucunda ne karar verdiniz ? Pişman mı oldunuz ilerde mutlu mu ? boshayallersmile

2. 6 Eylül 2010
  3. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    İlk önce neden ayrıldığını düşün hata mı yapytı kalbini mi kırdı ne yaptı ? Affettin geri döndüm seni tekrar üzer mi?
    Sevgi herşeyi çözmüyor. Şimdiye kadar çözmemiş bundan sonra da çözmez bana göre...

4. 6 Eylül 2010
  5. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bir aydır özlediniz mi özlemediniz mi ona karar verin önce,barışmak istemesi mutlu etti mi etmedi mi???

6. 6 Eylül 2010
  7. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aranızdaki sorun onun ailesiydi ve kendi elinde olan bişey deil bu; 18 yaşındaki bi insanın ailesine kolay kolay karşı gelemeyeceği bi gerçek...

8. 6 Eylül 2010
  9. duygusuz_girl

duygusuz_girl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3.156
    Ödül Puanları:
    238
    Ayrıldı üç ay sonra geri döndü.
    Yalvardı yakardı.
    Kabul ettim,ama sonuç tekrar ayrıldık.Bende kendime sorguluyordum.
    Ayrılma nedenini söylersen daha iyi yardımcı olabilirizvereliniortak

10. 6 Eylül 2010
  11. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen özledim tabi bi alısılmıslık var. Ama kendimi yiyip bitirmedim öyle. Dönmesi mutlu etti bi yandan etmedi. Çünkü ben artık istemicektim onu.. Ailesiydi sorun ama su var ki onunla bi geleceğim olucaksa ailesini kaldırıp atamaz sonuçta yeniden sorun cıkabilir ve geç olabilir o gün...
    Kararsızım ama hayır diebildim az önce mesaj attım okulum ön planda die kimseyle görüsmek ve sorun yasamak istemiyorum dedim. Beni gercekten seviosa yine karsıma cıkar ilerde böle düsündüm sevmiosa unutur baskası ilan girer hayatına yapıcak bise yok. Zaten suan ailemin durumu da iyi değil okul önemli olduki yeniden bi sorun cıktı okulu yerim bukez sınavlardan filan olurum düsünmek zorundayım bunları .. Sizce

12. 6 Eylül 2010
  13. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    10 aydır beraberdik. Ayrı sehirlerde zor oluodu acıtıo özlem biyerde..Üniversite tercihi yapıcaktık yanıma gelicekti kazanıp ist. a. Ama ailesi karsı cıktı o kızı bırakıcaksın die kavga etmisler o gün bende üstüne gidince kavfa dövüs laf saydı saydı bitti. Şimdi öğrendim ist. u kazanmamız kendi sehrini kazanmıs yarıyılda ist. a yatay geçis filan dio ama ne malum . Güvenimi sarstı bikez hiç ayrılmaz sanarken benden. Şimdide özlemis filan iste yalvardı ikna etmeye calıstı

14. 6 Eylül 2010
  15. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ya bak farklı bi açıdan yaklaşim, ben de sevgilimden ayrı şehirdeyim, muhtemelen ailem onu bilse şu dönemde ayrılmamı isterdi, hatta üni için onun yanına gelmemi istiyodu; ama ben ailem istanbulda okumamı istiyo diyo başka yeri tercih listeme bile yazmadım; ama erkek arkadaşım bunun için bana kızmadı, sonuçta onlar ailen ve kimse için onları üzme benim için bile dedi... eğer başka sorunlarınız yoksa sevgine güveniyosan iyi düşün derim...

16. 6 Eylül 2010
  17. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben teyzemi ne zaman dinlemesem yanıldım :S Simdi de onunla bi geleceğin yok diyor okuluma ağırlık vermemi sölüo seni seviosa yine karsına cıkar ilerde dio sizce de mantıklı değilmi ?
    İçim acıo evet ama göze alamıyorum barısıp tekrar bi ayrılık yasamayı onu daha çok içime işletmeyi göze alamıyorum işte.. ouff :KK43:

18. 6 Eylül 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Sİnem

aranızda değişen bir şey yok değil mi ?

aranızda yine mesafe olacak. karşındaki kişi ailesine yine senden çok önem verecek. yine ailesinin sözünü dinlemek zorunda kalacak çünkü daha çok küçük dik duramaz ailesine karşı.

şimdiye kadar yaşadıklarını mantık açısından tekrar bir gözden geçir ? neresinden tutsan elinde kalıyor arkadaşlığınız.

uzaktan başlayan (netten, yanlış biliyorsam düzelt) bir ilişki. ne kadar daha uzaktan devam edecek. siz birbirinizi ne kadar tanıdığınızı düşünüyorsunuz ki ? ne kadar tanıyabileceksiniz...

güveninin sarsılması ayrı konu:umursamaz:

iyi düşün. hayatın oyuncak değil. en güzel yıllarını gerçek olmayan ilişkiler içerisinde geçirmenin sana ne faydası olacak:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.