Donmuş embiriyo transferi yaptıranlar ve yaptıracaklar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve meldir tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : meldir
  1. meldir

meldir Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    herkese merhaba bu konuyu araştırıyorum ama çok fazla bir bilgiye ulaşamıyorum. ilk tüp bebek denememiz dış gebelikle sonuçlandı 6 tane donmuş embiriyomuz var bunlar için beklemedeyiz. donmuş transferi yaptıran arkadaşlar hangi ilaçları kullandınız, kaç tane transfer yaptırdınız, donmuşları kullandığınız zaman tüp bebek hakkına sayıldı mı ? lütfen bilenler paylaşırsa çok sevineceğim.
    donmuşlarla hamile kalan var mı ?

2. 23 Aralık 2009
  3. ^ESRA^

^ESRA^ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alla alla yazdım yazdım gitmiyo

4. 23 Aralık 2009
  5. ^ESRA^

^ESRA^ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım mrb.Ayy demin yazdım ama gitmedi cevap bide bi sürüü yazdıydım neysee..
    Canım ben dondurulmuşlarla 12 haftalık ikizlerime hamileyim. Dondurulmuş tedavi diğer tedaviye göre çok daha kolay bence, en azından stresin olmuyo, hastaneyi her gün görme derdin olmuyo. Kullandığım ilaçlara gelincede crinone jel, estraderm bant, megadyn vitamin ve coraspin kullandım transfer günüde bi iğne vurundum ama adını hatırlamıyorum. olumlu sonuç aldıktan sonrada her hafta pruloton depot kullanıyorum. İçini ferah tut, dondurulmuşla hamile kalan bi sürü insan var, hem ben int. dondurulmuş embriyoların daha kaliteli olduğunu okumuştum, hani dondurma ve çözdürme işleminden sonra hala dayanıklı kalabildikleri için daha sağlıklı bebekler oluyo diye biliyorum. Kendine fazla stres yapma , en önemlisi stres rahat olmak, benim de hiç umudum yoktu ama stresimde yoktu, Sevgiler.. Umarım seninde güzel haberlerini en kısa zamanda alırız.

6. 23 Aralık 2009
  7. ^ESRA^

^ESRA^ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sölemeyi unuttum dondurulmuyun fiyatıda çok uygun tüp bebek tedavisine göre..neredeyse 5 i diyebiliriz..

8. 23 Aralık 2009
  9. azra2

azra2 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben de şubat veya mart gibi düşünüyorum 2 tane dondurulmuşum var bende çok terddütlüyüm bu konuda.......

10. 23 Aralık 2009
  11. meldir

meldir Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    esracım çok teşekkür ederim allah tamamına erdirsin canım.
    azracım ben dondurulmuş kalitesinden yana değilde vucudun hazırlanmasından yana tereddütlüyüm süre kısa ya acaba diyorum.
    birde donmuş transferi tüp bebek hakkına sayılıyor mu onu merak ediyorum ama hiç kimsede bilmiyor sanırım.

12. 23 Aralık 2009
  13. ^ESRA^

^ESRA^ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım vücut hazırlanıyo zaten bende senin gibi düşündüm ama tüp bebek tedavisindede rahmi hazırlayıcı bişeyler yapmılarki günlük iğneler yumurta kalitesini arttırmak için.

14. 23 Aralık 2009
  15. azra2

azra2 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana dr um doğum kontrol hapı verdi onları kullanacakmışım.

16. 23 Aralık 2009
  17. meldir

meldir Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende laporoskopik ameliyat olduğum için bekliyorum dr.la henüz konuşmadık. şubat mart gibi deneyeceğiz inşallah...

18. 23 Aralık 2009
  19. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    merahaba bende dondurulmuşlarımla ikizlerime hamileyim şuan. 7 embriyonun 4 ü sağlıklıydı. 4 üdede transfer edildi.bende estraderm bant clexan iğne progynex ampul kullandım şu an haftada bir proluton depot hergün estrafem ilaç. progynex kapsül vitaminlerimi kulalnıyorum. dondurulmuşlara gerçekden daha kolay oluyor...maddi olarakda daha az maliyetli.. hakkında hayırlısı olsun......