Doppler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve veronica tarafından 18 Eylül 2007 başlatılmıştır.

18 Eylül 2007
    Konu Sahibi : veronica
  1. veronica

veronica Guest

Doppler testi çok gerekli bişeymi acaba, en az 100 ytl yi gözden çıkarmak lazım bu testi daha ucuza yaptırabileceğim bir hastane yokmu devlette yaparlarmı daha ucuza bilgisi olan varsa bana bilgi verebilirmi?

2. 18 Eylül 2007
  3. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben cumartesi kendi doktoruma gittim muayene ye.onun makinesi vardı.anneden bebeğe giden kana,bide rahimden geçen kana baktı kendince bişeyler ölçtü.ve bu kan değerlerinin çok iyi olduğunu söyledi.bakmak gerekli dedi.hastanelerde nasıldır bilmiyorum

4. 18 Eylül 2007
  5. SEMA_24

SEMA_24 büyümüşte anne olmuş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Devlet Hastanesinde Yaptirdim Hiç Bir ücret ödemedim.önemli Olduğunu Söyledi Doktorum. Dobbler Ve Ayrintili Ultrason Ayni şeymiş.bebeğin Organlarina Ve Kan Dolaşimina Bakiliyor Yanliş Bilmiyorsam. Zeynep Kamil Hastanesinde Yaptirdim Sana Yakin Devlet Hastanesinde ücretsiz Yaptir Derim.

6. 18 Eylül 2007
  7. veronica

veronica Guest

peki zeynep kamile gitsem ne yapmam gerek öncelikle kadın doğumcuyamı gideceğim nasıl olacak orasıda bayağı kalabalık

8. 18 Eylül 2007
  9. SEMA_24

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben devamlı kontrole orayada gittiğim için son gittiğimde dobbler günü vermişti bana.gün verildiği için beklememiştim.erkende gidip gebe izlem servisine numara al.sonra doktora muayene olursun zaten 20 haftadan sonra yapıldığı için dobbler isteyecektir senden dobbler için gün veririr sana bi kaç hafta sonrada şeker yüklemesi var sen onun içinde gün iste günü gelincede şeker yüklemesini yaptırırsın.iki testi ücretsiz yaptırmış olursun.uzun oldu biraz ama umarım yardımcı olabilmişimdir.

10. 18 Eylül 2007
  11. veronica

veronica Guest

ben direk doppler için gitsem olmazmı muayene olmama gerek yok, yani dopplere girmek içinde ayrıca önceden muayene olmam gereklimi zeynep kamile gittiğimde?ben sadece bu testi yaptırmak istiyorum

12. 18 Eylül 2007
  13. SEMA_24

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

14. 18 Eylül 2007
  15. veronica

veronica Guest

Teşekkürler Canim Verdiğin Bilgiler Için

16. 22 Eylül 2007
  17. xoxykxuxnaz

xoxykxuxnaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kesinlikle yaptır bebeğin tüm organları,kalp atışları, kan dolaşımı inceleniyor. bende mecburen 100 ytl yi gözden çıkarıp yaptırmıştım.