Dopplerde bebeğin kalp atışları ne zaman duyulur?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ebrumoda tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

10 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ebrumoda
  1. ebrumoda

ebrumoda Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    8+0 haftalık hamileyim. Bugün ilk kez doktora gittim. Doktor ultrasonda keseyi ve bebeğimi görebildi. Ancak kalp atışlarını duyamadık. Alttan ultrasonla baktı yine kalp atışlarını duyamadık. Aynı gün doppler önerdi. Dopplerde de yine kalp atışları tespit edilemedi. Doktorum kürtaj olmalısın dedi. Başka bir doktora gittim. O da 1 hafta beklememi önerdi. Kalp atışları bazı nedenlerle geç duyulabilir dedi. Kafam çok karışık. Lütfen bilgisi ve tecrübesi olan varsa benimle bilgilerini paylaşsın. Şimdiden çok teşekkürler...mafoldumben

2. 11 Şubat 2010
  3. Nazosan

Nazosan (: 24.07.2010 :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kalp atışları 10. haftaya kadar duyulamayabiliyor. bunu da bana doktorum söylemişti. ben 9. haftada duydum.
    bence endişelenme. 2. gittiğin doktor 1 hafta beklemeni söylemiş. onu dinle inşallah haftaya duyarsın bebişinin kalbini. içini ferah tut... a.s

4. 11 Şubat 2010
  5. ozlem80

ozlem80 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle bekle, doplerde bebegimin kalbi durdugunda doktor "kalbi olusmus ama atis yok" demisti, yikilmistim ama bunu dememesi senin icin hala sansinin oldugunu gosteriyor sitede sekiz ve dokuzuncu haftalarda kalp atimi alanlari cok duydum. canim Insallahhhhhh duyarsin, hep hayirlisini iste, takip edicem sonucunu asla umutsuz olma teknoloji istedigi kadar gelissin bu konuda bir tek gercek var sadece Allah bilir.

6. 11 Şubat 2010
  7. ebrumoda

ebrumoda Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nazosan ve özlem sizlere çok teşekkür ediyorum. Yüreğime su serptiniz. Zaman durdu sanki , geçmiyor bir türlü. ınşaallah hayırlı haberlerimi sizlerle paylaşırım

8. 12 Mayıs 2010
  9. melsss

melsss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende geçen hafta 9+4 iken kalp atışlarını duyamadım :KK43: geç döllenmiş şuan 7+2 dedi..oysa benim hesaplarıma göre şuan 10 haftalık normal mi bu sizce..bakalım umarım cuma günü kalp atışlarını duyabilirimmm dua edin bana nolur arkadaşlar gözlerim şişti artık ağlamaktan mafoldumben

10. 13 Mayıs 2010
  11. Nazosan

Nazosan (: 24.07.2010 :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geç döllendiyse çok normal be güzelim duyamaman.
    moralini bozma, yarın duyarsın derin bir ohh çekersin Allah'ın izni ile.
    ağlama çok oda iyi değill :teselli:

12. 13 Haziran 2010
  13. whitemoon

whitemoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde durumum aynı.gebeliğimi tam olarak hesaplayamadık çünkü adet düzensizliğim var.ama hesaplara göre 6 haftalık.fakat biz daha kalp atışlarını duyamadık.boyu 3.3 mm.kalp atışları yok.çok moralim bozuk.bugün özel bir hastanede muayene oldum orda bi doktor tarafından takip ediliyodum.almamız lazım dedi.zeynep kamile gittim.zeynep kamil almadı.1 hafta daha bekleyelim dedi.pazartesi gene zeynep kamile gidicem.kafam çok karışık kime inanıcağımı anlamadım.özel hastanede muayenede tek yumurta ikizi dedi.zeynep kamil 1 embriyo dedi.kese düzeni bozukta dediler.napıcam moralim çok bozuk..

14. 30 Haziran 2010
  15. kuzu

kuzu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah duyarsınız canım. iyi şeyler düşün ki iyi olsun. bize haber ver bir gelişme olursa

16. 1 Temmuz 2010
  17. yELiiizz

yELiiizz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    10.haftayı bekle

18. 1 Temmuz 2010
  19. yELiiizz

yELiiizz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke yeni bir başlık açsaydın yaa açan arkadaşş bayaa olmuş saçma oldu görürse üzülür belki silseler bariii