Dördüzlerim erken doğdu yoğun bakımdalar

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve meram06 tarafından 12 Haziran 2010 başlatılmıştır.

12 Haziran 2010
    Konu Sahibi : meram06
  1. meram06

meram06 Guest

Slm prematüre anneleri benim dördüzlerim 5 gün önce 28 haftalık doğdular dördüz erkek bebişlerim 1000 gr civarındalar çok üzgünüm dualarınızı bekliyorum inş Rabbim onları bize bağışlar isimleri buğra arda alya ve talha için dua edin yoğun bakımdalar şuan beni neler bekliyor acaba erken olacağını biliyorduk ama bu kadar değil :gitme: birazdan yanlarına gidicem beni alırlarmı acaba

2. 12 Haziran 2010
  3. ErGiNSeNa

ErGiNSeNa Umuda yolculuk.. Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    Canımmm düyanın en tatlı annesi Rabbim evlatlarını sana baqışlasın hayırlı haberlerle gel bitanem dualarımız seninlee..:Saruboceq:

4. 12 Haziran 2010
  5. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim çok şaşırdım dördüz demek maşallah inş Rabbim kucağında koyar yoksa tahir buraktaki dördüzlermi senin olan ne tatlı ya maşallah bin kere cnm dua edelim bolbol

6. 12 Haziran 2010
  7. zlato

zlato Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah yardımcınız olsun...

bence haftanıza göre kiloları çok çok iyi... dilerim durumları da çok iyidir ve sağlıkla kucağınıza da alırsınız beraber eve de gidersiniz...

dualarım sizinle...

ben bebeklerin çok güçlü olduklarına inananlardanım... eminim sizin oğluşlarınız da çok güçlü !

8. 12 Haziran 2010
  9. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Maşallah dördüz annesi isimleriyle sağlıcaklar büyüsünler tez zamanda hastaneden çıkıp kucağınıza almanızı nasip etsin rabbim

10. 12 Haziran 2010
  11. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    tv de ızledım
    28. haftadan ıtıbaren erken dogan bebeklerı rahatlıkla yasatıyoruz artık dıyodu doktorun bırı
    hersey kısmet sen rahat ol ve dua et
    cogul gebelıkler genelde erken dogum oluyor umarımkı bebekelrın tam saglıklı olarak hayatlarına devam ederler

12. 12 Haziran 2010
  13. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.137
    Ödül Puanları:
    438
    Allah bir an önce sağlıklarına kavuştursun onları yerim beeeen :KK70: anneleri dualarımız senle onları kucağına alırsın inş mısır patlağı gibi emeklerler evde sonra:KK70:

14. 12 Haziran 2010
  15. patiska

patiska Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    87
    Ödül Puanları:
    108
    Siz gönlünüzü ferah tutun, bebişleriniz sağlıklı şekilde evlerine gelecekler en kısa zamanda inşallah.
    çok uzun , çok mutlu bir hayat dilerim size oğluşlarınızla....
    maşallah :nazar:

16. 12 Haziran 2010
  17. dilelif

dilelif Bu günümüze sonsuz şükür.. Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    :nazar::nazar::nazar::nazar:Maşallah Allah anneli babalı büyütsünn, hiç üzülüpte kendini yıpratma sütün etkilenmesin değilmi 4 tane yavruna çok çok lazım olacak, hayırlısıyla bu günler geçecek inşallah... Seni elbette zor günler bekliyor ama bebeklerinle evinize döndüğünde hepsini unutursun vakit bulamazsın hatta :)
    Bebeklerini görebilirsin, bi kaç gün içinde sütünü isteyeceklerdir, sık sık sağıp stoklamaya başla bile, en azından ilk sütünü alsınlar sonraları için belki yetmeyebilir..Ve merak ettiğin herşeyi doktorlarına sor içinde bişey kalmasın sonra düşünüp stres yapıyor insan için rahat eder..

18. 12 Haziran 2010
  19. Mestitosh

Mestitosh bebeğim seni bekliyoruz.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım Allah bebeklerine sağlık ve güç versin inşallah... Hep birlikte sağlıklı ve mutlu bir şekilde evinize döndüğünüz günleri görürsünüz inşallah...