dördüzlerime küvvez problemi olurmu?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve kuzzum28 tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kuzzum28
  1. kuzzum28

kuzzum28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sizlerde olmasanız neolcak bilmiyorum doıktorlar iyice moralimi bozdular gidiyorum neden aldırmadın gidiyorum neden aldırmadın nebuya sapasagglam cocuklar cok şükür neden aldırayım diyorum adamlar bana küvvez yogun bakım sorunu olur diyorlar ne halt edecegimizide bilmoruz vallahi en son ist zeynep kamile gidiyorduk öle bişey demiyorlardı ordada enson aynı şeyi dedi doktor erken dogum riski yüksek yogun bakım araştırın diyorlar bilmiyoruz ne yapcaz bebişler 6 ayına girdiler..dışarda bi hastane tutsak onunda altından kalkamayız herhalde biray falan kalırsak bilmiyorum tabi erken olurmu ama gidişat öle gibi sanki allah bilir ama karnımda idare edermi normal şuan ama cok konuştum kafa karışık arkdaşlar...:lepi:-tatlicadiarzu-a.s.

2. 5 Nisan 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

ne bııcım doktor bunlar ..

4. 5 Nisan 2009
  5. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Kuzzum kaç yaşındasın.Kçıncı ayında hamile kaldın?Sanırım bir seferde fazla yumurta atıyorsun onun için dördüz oldu değil mi? hamile kaldığın ay 4 yumurta atmış olmalısın.Baya büyütmüşsün bebişleri.Bence biraz daha sabret,kaç haftan kaldı?33.HAFTAYI BULDUN MU KORKMA.BıR ARKADAŞIMA DOKTORU ÖYLE DEMıŞ.SAĞLIKLA DOĞURURSUN ıNŞALLAH

6. 5 Nisan 2009
  7. kuzzum28

kuzzum28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuzzum yumurta falan attırmadık normal tüp falan deyil 27 yaşındayım 6 ayına girdik bebişlerim 20 haftalıklar

8. 5 Nisan 2009
  9. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    tamam canım anladım yani yumurtalıkların normal yolla 4 yumurta atmış demek istedim.Normalde her kadın 1 yumurta atar ya sen 4 tane atmışsın onu demek istedim.

10. 5 Nisan 2009
  11. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kuzzum kocaeli de nerde oturuyorsun?

12. 4 Mayıs 2009
  13. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardımcınız olsun canım şimdi bizde üçüz bekliyoruz henuz daha yolun başındayız ama aynı şeyleri söylediler ben anlamıyorum bu kuvez neden bu kadar pahalı oluyor günlüğü 1,150 imiş düşünsene 4 dünün girdiğini bizler naısl altından kalkarız yaaa Biz de kamu görevlisiyiz bizde araştırıyoruz şu anda yeni doğan bakım ünt olan özel bir hastane var ünv sevkederim diyor fakat bizim kurum kabul edermi bilemiyoruz

14. 4 Mayıs 2009
  15. casser

casser öğrenci anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kolaylık verir inşallah.

16. 4 Mayıs 2009
  17. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim birde marmara üniv. hast. araştırın.oda zeynep kamilin oralarda ..
    benim oğlanların doğum orda oldu küvözde 15 gün kaldılar küvöze para vermedik ama ilaçlar çok pahallı bebekler artıkça fiyatta artıyor tabiki...
    birde hafta sonu için hemşire parası istedilerdi bizden vermedik verenlerde oluyor biraz dişli olacan hast. yatıyorsa bunun haftasonu felan olmaz heran bakmak zorundalar.. onlar zaten nöbetçi oluyorlar paralarını alıyorlar..

18. 4 Mayıs 2009
  19. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    türkiye de insanlara gereken önemi vermiyorlar 2 den fazla gebeliklerde hep bebeklerin bir kısmını aldırmayı teklif ediyorlar...
    sağlıklı bir gebelikse neden 4 tanesi dünyaya gelmesin dimii doktorlarımız doğru mu yapıyor bilmiyorum
    yurtdışında dördüz altız bile doğuran insanlar var