Dörtlü test yaptıranların sonuçlarını paylaşmalarını bekliyorum...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve glupglup tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    yarın dörtlü test sonucumu alıcam ve karşılaştırma yapmak istiyorum. dörtlü test yaptıranlar sonuçlarını yazarlarsa çok sevinirim.

2. 3 Şubat 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    inşaallah çok sağlıklıdır bebeğin arkadaşım, cinsiyetide belli oldu mu

4. 3 Şubat 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    maalesef halen belli değil cinsiyeti. benim doktorlar bişey bilmiyorlar bilmiyorumkismile aslında yarınki sonucu pek merak etmiyorum desem yeridir. yine ikili test gibi sınırda falan çıkıcak, sonra ayrıntılı ultrason istiycek, sonrada amniyosentez !!!!!! hepsi para tuzağı bence. amniyosentez falan yaptırmam zaten. benim bebeğim sağlıklı , adım gibi eminim buna. sadece ayrıntılı ultrasonu yaptırırım. zaten bunu özellikle doktoruma belirttim dörtlü istemiyorum diye ama doktor tutturdu bi yerde mecbur bıraktı beni o yüzden yaptırdım yani. yarın sonucu yazarım canım

6. 3 Şubat 2010
  7. cerenora

cerenora Balı kaymağı fazla kaçmış Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim 4 lü testlerde spina bifida riski 89:1 çıktı. spina bifida (yani bel açıklığı. kuyruk sokumunun dışarıda olması) doktor ayrıntılıda baktı. her ay da bakıyor bebekte bir şey yok maaşallah. kalbini ferah tut.

8. 3 Şubat 2010
  9. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Allaha şükür sen daha önce sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmişsin canım, neden bu kadar didikliyorlar ki..böyle şeylerde bazı doktorların tuhaf bi tavrı oluyor, dediğin gibi bu işlemlerin çoğu para tuzağı. hadi paradan geçtik, peki bunun sıkıntısı stresi, yaşattığı olumsuz duyguları ne olacak.. :a015:

10. 4 Şubat 2010
  11. saveist

saveist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar bende yarın 4 lü test sonucunu alıcam. ikili riskli çıkmıştı hayırlısıyla bu iyi çıksın diye dua ediyorum. inşallah risk olmaz oğluşum sapasağlam dünyaya gelir. zaten amniyosentezde yaptirmicam yarın sonuçları paylaşırım
    dua edin benim için ve test sonucunu bekleyenler için.

12. 4 Şubat 2010
  13. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    saveistcim bende yarın alıcam. bugün almam lazımdı ama kızımı kimseye bırakamadığım için gidemedim hastaneye. yarına kaldı. paylaşalım bilgilerimizi karşılaştırma yaprız. çünkü dörtlü yaptıran pek yok.

14. 5 Şubat 2010
  15. tulay11

tulay11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba tesadufen yazını okudum bence bebisın gayet saglıklıdır bende şuan 22 haftalıgım ve benımde ıkıncı bebegım ikili teste sınırda cıkmıstım ama bende senın gıbı gayet saglıklı bır bebek oldugunu duşunuyorum inşallahta öyle olur doktorun ve acıkcası bagzı laboratuar bıle guvenmıyorum bırtane yanlışları dokuz ayı sıtersle tamamlatıyorlar

16. 5 Şubat 2010
  17. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    glupcum hadi alda gel sonuçları, inşaallah bi aksilik olmadığını beraber görelim annesi :lepi:

18. 5 Şubat 2010
  19. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    eşimin işten gelmesini bekliyorum tatlım gıymatlım. kızımı babasına bırakayım öyle çıkıcam. saat 4'ü bulur eve dönmem.