Doruk Güzellik Salonu (Bakırköy)

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve _Ebru1974_ tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : _Ebru1974_
  1. _Ebru1974_

_Ebru1974_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Arkadaşlar,

Bakırköy Doruk Güzellik Salonunda iğneli epilasyon yaptırıp olumlu/olumsuz bilgi verebilecek olan varmı acaba ?

2. 12 Mayıs 2010
  3. _Ebru1974_

_Ebru1974_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neznez isimli arkadaş (Bakırköyde süsen güzellik salonu başlıklı forumda) bilgi vermiş okudum, başka bilgi verebilecek arkadaşlar varmı ?

4. 13 Mayıs 2010
  5. neznez

neznez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ben nez bilmiyorum sizi duyan varmı ama ben yazmadan geçemedim. iğneli epilasyon ihtiyacınız varsa mutlaka öneriirm. bende arkadaşım tavsiyesiyle gittim. çok korktuğum bişeydi şimdi ihtiyacı olanlara söylemeden edemiyorum. hiç düşüğnmeden başlamalısınız sizde bana çok teşekkür edeceksiniz. zaten 15 yıldır yapıyorlarmış.çok müşterileri var.

6. 6 Haziran 2010
  7. oyammm

oyammm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım,doruk güzellikte hangi bölgeye gittn memnun kaldın merak ettimde?ücret makine iğne hakkında da bilgilendirebilirsen çok memnun olacağım..ne kadar sürede bitti tüylerin,herhangi bir iz kabuk oluştumu?

8. 7 Haziran 2010
  9. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    tatlımben süsene gidiyodum göbek bölgesine yaptırdım.1 senans martta gitmiştim ama benim hala ufak tefek kızarıklıklarım kaldı bide göbek bölgesi geç iyileşen yermiş.uzun sürebiliyomuş.o yüzden gidip gitmemekte krara verememiştim.sonra doruk güzellik salonunu gördüm araştırıken.aradım dk 2 tl dedi çok geldi yani her yer 1 tl ye yapıo ama bilmiyorum kararsızım yani.:sinifsinif::sinifsinif:

10. 7 Haziran 2010
  11. paprikan

paprikan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 tl çok fazla bide işlemin uzunsa iki katı baya zengin olmak lazım 2 tl vermek için dediğin gibi 1 tl ye yapan çok, ayrıca kaliteli yerler var 1 tl kötü yapan yer demek değilki o kadar para vermeye değmez .

12. 7 Haziran 2010
  13. neznez

neznez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selammmm
    kızlar mutlaka denemelisiniz. ucuz olması kötü demekj olmuyor haklısınız ama ben orda çok gördüm yaptıranları herkes yüzüne yaptırıyor kaşınada hiç iz falan kalmamıştı.gitmelisiniz. eminimki bana dua edeceksiniz.

14. 7 Haziran 2010
  15. oyammm

oyammm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cnm sen hangisini diyorsun iyi diyee ben anlamadımda..süsen mi yoksa doruk güzellikmi??bende bugün görüştüm doruk güzellikle evet 2 tl aslında ben işini ii yapan yer arıyorum artık parayı çokta önemsemiyorum..1tl yaptırıp cildim beter olacağına 2 tl veririm hem tyler gider hemde cildim hasarsız biter..çünkü önceki gittiklerim mahveettiler cildimi artık göze alamıyorum..bu arada bende süsen gittim aynı sorun bende de oldu..bıyık için gitmiştim kızarıklıklar bende tam 6 ay sonra ancak geçtii ve çukur bölgeler oluştuu..orayı bıraktım bende..

16. 7 Haziran 2010
  17. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende tedirgün olduğm için bıraltım vallaeyvahedigeldismileinşallah kızarıklıklarda geçer offf

18. 7 Haziran 2010
  19. neznez

neznez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    of cekmenıze gercekten gerek yok tuğlerızden kurtulcaksınz doruk güzellikte kadın kaşalara bıle ıgnelı epılasyon yapıyo okadar ınsan orda hıç sikayet edene raslamadım bence bence bı doruk güzelliğe gıtmelısın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.