Dostinex kullandınız mı?

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve sabırlı tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : sabırlı
  1. bu hapı doktorum bana hormonlarım yükselmis normal düzeye getirmek için verdi kullanan varmı bilgi verirmisiniz lütfen
  2. 17 Mayıs 2007
  3. nosey

nosey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben kullanıyorum 2 aydır. geceleri yatarken almanı tavsiye ederim mide bulantısı ve baş dönmesi yapıyo çünkü. bide tansiyon düşüklüğü de yapıyo bazı kişilerde. eğer normalde tansiyonun düşükse tuzlu şeyler tüketerek kullan. piyasadaki en iyi ilaçlardan biri olduğu söyleniyor. prolaktin yüksekliği için verdi sanrım sana dayani bana onun için verdi. başka sormak istedğin bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım. çok geçmiş olsun canım :)
  4. 17 Mayıs 2007
  5. anifora

anifora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    geçmiş olsun canım..ben kullandım.. 15 gün önce bitti. prolaktin hormonum yüksek olduğu için gebeliğe engel oluyor bu yüzden kullandım.
    ağır yan etkileri olduğunu bende duydum ama bende hiçbir yanekti olmadı buna dr.da şaşırdı. ben apı 2 ye bölüp haftada birtane kullandım. dr böyle önerdi. sen nsıl kullanıcaksın
  6. 17 Mayıs 2007
  7. nosey

nosey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben ptesi ve perş olmak üzere haftada 2 gün tam doz kullandım ve 3 ay devam et sonra tekrar bakalım dedi. tabi bu kişiden kişiye değişiyor sanırım. sen az doz aldığın için etkilememiş olablir yada bünyen kaldırmıştır:KK66:
  8. 17 Mayıs 2007
  9. çok teşekkürler banada daha bugün verdi.salı ve cuma günleri kullanıcam 1 ay süreyle bunda amaç herhalde hormanları dengelemek doğrumu bide kilo yaparmı bu hap
  10. 17 Mayıs 2007
  11. anifora

anifora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende p.tesi ve perşembe kullandım canım. yani hapı 2. ye bölüp haftada 1 tane sabırlı kesinlikle kilo yapmıyo canım
  12. 17 Mayıs 2007
  13. bana hapı ikiye bölüp kullan denilmedi normalde kullanımı böylemi
  14. 18 Mayıs 2007
  15. anifora

anifora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim dr. um 2 ye bölüp kullanmamı söyledi. prospektüsünde de ilk başlangıç için öyle yazıyor ama tereddütte kaldıysan bi sor doktoruna.
  16. 18 Mayıs 2007
  17. samanyolu

samanyolu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bende prolaktin yüksekliği için 3 ay kullandım.Pazartesi ve perşembe 1er tane olmak üzere.Ben sabah alıyırdum.Hiç bir yanetkisi olmadı
    .ay sonra tahliller normale döndü.Geçmiş olsun...
  18. 18 Mayıs 2007
  19. nosey

nosey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktor yarım iç demediyse sende tam içiceksin demekki. hormonu normal seviyeye getirmek için kullanılıyo ve kilo yapmıyo. sadece mide bulantısı, baş dönmesi tansiyon düşüklüğü yapabiliyo gece yatmadan önce al ilacı bişeycik hissetmezsin :KK66: