**Dostlar işe yarıyormuş birlikte bakalım işte çemen kürü..

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve imdaaat tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : imdaaat
  1. imdaaat

imdaaat H£r fikir içimde k£lepç£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canlaaarrrr size şimdi çemen tozu kürünü vericem ben çemen tozunu araştırdım netten şöyle yazıyo:

Çemen Otunun Faydaları ve Etkileri: Göğsü yumuşatır, balgam söktürür ve öksürüğü keser. Vücuda kuvvet ve rahatlık verir. Kansızlık, gelişim bozukluğu ve şeker hastalığında faydalıdır. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Cesaret verici olarak da kullanılır. Saçları besler ve saç çıkmasını arttırır. Sivilcelere ve romatizmaya karşı da etkilidir. Anne sütünü arttırır. Adet dönemi şikayetlerini azaltır.

ben bu kürü baya önceden duymuştum ama işime gelmemişti es geçmiştim .sonra televizyonda duydum işe yarıyomuş 1 kaç hafta öncesinde 3 4 gün üst üste yaptım yaptığım anda bi sızlama oldu ve göğsümüde gerdi ama vakit bulamadığımdan ve kokusundan dolayı yarıda bıraktım yarıda bıraktığım için sonuç vermedi tabi ama devam etseydim işe yarardı kesin bi iki arkadaş uygulamaya başlamıştı ama sonuçlar ne oldu bilmiyorum...girdiğim bi sitede bu kürü uygulayan kadınlar yorum yapmışlar ve memnun kaldıklarını yazmışlardı hatta bu kür ülke dışınada yayılmış.

herkes farklı yöntemler deniyo bunuda eklemek istedim herşeyi denemelerine rağmen sonuç alamayan dostlar varsa birde bunu denesinler.ben bu kürü yarıda kestim ama tekrar başlıycam sizleride bilgilendirmek istedim ve beraber başlayalım bu küre sonuçlarımızı paylaşalımyerimseniben

şimdi şöyle yapılıyor:

bi kaba 1 tatlı kaşığı çemen tozu 1çay kaşığıda hakiki zeytinyağını koyuyoruz karıştırıp krem kıvamına getiriyoruz sonra bu çemen tozunun yağa iyice geçmesi için bu karışımı 1 hafta kadar bekletiyoruz hazır olduktan sonra her gece yatmadan önce göğüslere masaj şeklinde uygulayarak sürüyoruz üstüne bi sargı bezi gibi kapatıcak bişey sarıp sabaha kadar bekletiyoruz..bunu 1 ay kadar yapmak lazımmış ve hergün soğuk su yada buz kompresi yapmakta çok faydalıymış..

bende kısa zamanda başlıycam inşallah sonuç almayı sizler gibi çok istiyorum birlikte yapalım bu kürü...sevgiyle kalınopuyorumnanaktan

Son düzenleme: 1 Mart 2010
  2. 1 Mart 2010
  3. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bunu bende yapcam ancak 2hafta sonra cemen tozunu siparis verdim insallah olur yaaa yaza kadar büyüsünler yinede paylasimin icin tesekürler canim...

4. 1 Mart 2010
  5. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben içtmiştim bi dönem bi karışım şeklindeydi ve berbat kokuyodu,kokmasa deneyebilirdim belki....

6. 2 Mart 2010
  7. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    yurt disinda bulmak cok zor bunlari keske memleketimde olsaydim off ya

8. 2 Mart 2010
  9. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada unutmadan sonuclari mutlaka bekliyoruz

10. 2 Mart 2010
  11. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 75 i tam dolduruyorum 15 gün yaptım devam edicem ama fırsatım olmadı cm olrk bişe meiycem 1 haftadır yapmadım geri sönmedi ama doluo göğüsleriniz ben devam edicem

12. 2 Mart 2010
  13. imdaaat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

ayyy vallahamı kıss işe yaradı demek ben bi ara başlamıştım işte hem vakitsizliklten hem kokusundan yarıda kestim...şu çörekotunu bitiriyim başlıycam çemen baya etkiliymiş...canm gün gün sıcak gelişmelerini aktar tamam mıyerimseniben

14. 3 Mart 2010
  15. sophia92

sophia92 Martı Aşığı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben çörek otu yağı+mersin çemen yağı karışımı kullanıyorum
    ayrı olrkta bu kürü uyguladım
    bnm sağ-sol büyüklğüm var sol taraf 75 i tam dolduruyor sağda boşluk var aklinialirimsmile
    yarın başlıyorum tekrar sıcak gelişmelerle sophia yanınızda olacak kaydirigubbakcemile3

16. 3 Mart 2010
  17. imdaaat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

bu dediğin yağ karışımları hepsi bi şişedemi satılıyo yoksa sen yağları ayrı ayrı alıp kendinmi karıştırdın bide nekadar oldu başlayalı bu yağlara....

18. 3 Mart 2010
  19. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    ben yurtta kalıyorum yaa yapamam sanki ama yapmayı çok istiyorum kokuyu giderecek bişey bulabilirmiyiz sizce???