Dottor Ciccarelli Parmak Arası Yumuşak Nasırlar İçin İlaçlı Nasır Flasteri

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 13 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  13 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Dottor Ciccarelli Parmak Arası Yumuşak Nasırlar İçin İlaçlı Nasır Flasteri

  % 35 Salisilik asit içeren 6 adet nasır sökücü disk ve 6 adet koruyucu flaster

  Tıbbi özellikleri: Salisilik asit, keratolik etkiye sahip bir maddedir. Preperat ayaklarda, parmak aralarında görülen her çeşit nasır ve sertleşmiş bölgelerin vücuttan hızlı ve acısız şekilde uzaklaştırılmasına yardımcıdır.

  Önerilen kullanım yeri: Kullanımdan önce uygulanacak bölge temizlenir. Küçük olan salisilik asit emdirilmiş flaster, parmak arasındaki nasır ya da sertleşmiş bölge üzerine yapıştırılır. Üzeri koruyucu olan diğer büyük flasterle kapatılır. Küçük Flasteri sertleşmiş bölgenin veya nasırın üzerine gelecek şekilde yapıştırınız.

  Kullanılmaması gereken durumlar: Kızarıklık olan, yarık ve/veya iritasyon olan ciltlerde, kesik ciltlerde kullanmayınız. Artrit ve diyabet hastalarında kullanılmamalıdır. Ürün sadece yetişkin kullanımına uygundur.

  Uyarılar/ önlemler: Salisilik aside alerjisi olan kişiler ürünü kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Ürün sadece nasırlı ve sertleşmiş bölgelere uygulanmalıdır. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise mutlaka doktorunuza danışınız. Harici kullanım içindir. Kuru Yerlerde saklayınız.

  Yan etkileri: Salisilik asidin tarif edilen şekilde haricen uygulandığında herhangi bir sistemik etkisi bilinmemektedir. Sık kullanıldığında deride iritasyona sebep olabilir.

  Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza veya eczacınıza başvurunuz

  Günlük kullanım şekli ve dozu : Dottor Ciccarelli Parmak Arası Yumuşak Nasırlar İçin İlaçlı Nasır Flasteri Her 48 saat sonunda, flasteri, nasır veya sertleşmiş bölge yok olana kadar yenileyiniz. Normal cilde uygulamamaya özen gösteriniz.

  Şeffaf plastik ambalajında, kağıt zarf içinde, 6 adet salisilik asit emdirilmiş disk ve 6 adet koruma bandı içerir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.