Doum deil Kaynanam mahvetti!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ayrxixlxixkk tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ayrxixlxixkk
  1. ayrxixlxixkk

ayrxixlxixkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    20 gün önce sezeryanla doğum yaptım.Benim ve eşimin ailesi,haerkes başımdaydı.Hastane annemlerin evine yakın olduğundan orda kalmak zorundaydım.Ve evde kaynanam,kayınbabam,annem,babam ablam görümcem yiğenim vardı.Tam bir kabustu yaşadıklarım.Doğumdan sonra ağrı çekmedim.Ama kaynanam sağolsun mahvetti beni.Yavrumu ben dahil kimseye vermedi,koklayamadım bile.Sadece emzirmek için alıyodum,zaten emmiyoduda.Ağladığı an alıyodu kucağımdan.Anneme sevdirmedi bile.Artık yavrum benim kucağıma geldiğinde çığlığı basıyodu.Kaynanama gidince susuyodu.Benim göğsümü almadı için önce kaşıkla mama verdi.Olmadı yalancı meme verdi acaba emiyomu diye.Olmadı kendi göğsünü verdi.İşin acı olanı bebeğim onun göğsünü aldı.Bi ağlama krizine girdim,saatlerce kimse susturamadı.Şekerli su verdi,zemzem içirmiş ilk doğduğunda.Hacdan gelen hurma vermiş.Ben yapma dedikçe bişey olmaz dedi verdi.Sevgili kocamda babalık sendromuna girdi.bebişi annesine verip rahatlıyodu.Bi kundak yapıyodu çocuk mumya gibi öyle duruyodu.Ben açıyodum o sarıyodu. 6. gün yavrum aniden morarmaya başladı nefesi kesildi.Zorla kendine getirdik.3 kez aynı şey oldu.Israrımızla yoğun bakıma alındı.Gayet sağlıklı dediler.Aspire olmuş,başını yüksek tutun.Beslerken dik besleyin dediler.15. gece gündüz başını bekledik.Çok şükür bidaha olmadı.Kaynanam bu olaydan sonra bebeğimi bana bıraktı.Şimdi ben ilgileniyorum.Kimseye vermiyorum yavrumu.Bazen alıyo sevmek için,Kızım,bebeğim,yavrum,annen burda ağlama,diyo.Sinir oluyorum.Benim kızım o sana noluyo diye bağırmak geliyo içimden yapamıyorum.Ah ah daha neler var....Çok şükür hafta sonu gidiyolar.Allah sabır versin bana....

2. 3 Temmuz 2009
  3. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ay çok üzüldüm size lütfen kendinize ve bebeğinize iyi bakın sağlığına dikkat edin herkesede emanet etmeyin...ben babasına bile vermedim aylarca zaten premature doğmuştu...biraz tavır koyarsanız bir daha cesaret edmez öyle davranmaya

4. 3 Temmuz 2009
  5. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    afedersinde bu kadarına da yuh diyorum ne biçim insanlar var yaa uyuz oldum kayınvalidene

6. 3 Temmuz 2009
  7. ceyda_26

ceyda_26 CİCİMMMM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcınız olsun zor bir durum gerçekten

8. 3 Temmuz 2009
  9. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    katılıyorumkaydirigubbakcemile5vereliniortak

10. 3 Temmuz 2009
  11. sunways

sunways Allah var gam yok...! Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ay ne gıcık bıseymıs o ya
    allah allah walla ben kaynanama hıc yuz wermıyom wersem tepeme bner ısıne baksın ende yuz wermeeeeee

12. 3 Temmuz 2009
  13. xxnilxx

xxnilxx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bune ya kadını boğasım geldi zaten bir hamilelik doğum sendromu arkasından loğusalık psikolojisi en çok delirdiğimde kendi göğsünü vermesi oldu allahım yarabbim akıl fikir ver ....canım böylelerine eli sopalı olacan işte eşlerin hatrı değilmi gelmiş geçmiş olsun artık seninle ya ellemiyor ya ona bak sağlıkla büyüt bebişini

14. 3 Temmuz 2009
  15. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ay canim çok kötü bi durum allah böyle anlayişsizlarin eline düşürmesin..ufacik bebek ne anlar hurmadan zemzem suyundan..cahilligin daniskasi işte..bide senin lohusalik sendromun iyiki bunlarin arasinda çıgrından çıkmamiş..ama benim eşim olsa alirdianasinin elinde...valla ben sinir oldum okuyunca...neyse giderlerde sende rahat ederisn

16. 3 Temmuz 2009
  17. Ruveydax

Ruveydax Melike'm meleğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    o ne ya kendi göğsünü vermeler filan
    sen niye veriyosun göğsünü kadın annesi orda dururken hayret bişi ya

18. 3 Temmuz 2009
  19. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    okurken bile sinirimdem yumruklarımı sıkmışım...:kızgın::kızgın::eek:klava: Allah ne sabır vermiş sana canım ya....sen de biraz tavır bıraksan böyle olmayacak ve günlerce kendini yiyip bitirmek zorunda kalmayacaktın....tamam,torunudur sevmesin demiyorum ama bu kadar da olmaz....sinir oldum,siniiiiiiirrrr...:eek:klava::eek:klava: