Doum deil Kaynanam mahvetti!

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve ayrxixlxixkk tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ayrxixlxixkk
  1. ayrxixlxixkk

ayrxixlxixkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    20 gün önce sezeryanla doğum yaptım.Benim ve eşimin ailesi,haerkes başımdaydı.Hastane annemlerin evine yakın olduğundan orda kalmak zorundaydım.Ve evde kaynanam,kayınbabam,annem,babam ablam görümcem yiğenim vardı.Tam bir kabustu yaşadıklarım.Doğumdan sonra ağrı çekmedim.Ama kaynanam sağolsun mahvetti beni.Yavrumu ben dahil kimseye vermedi,koklayamadım bile.Sadece emzirmek için alıyodum,zaten emmiyoduda.Ağladığı an alıyodu kucağımdan.Anneme sevdirmedi bile.Artık yavrum benim kucağıma geldiğinde çığlığı basıyodu.Kaynanama gidince susuyodu.Benim göğsümü almadı için önce kaşıkla mama verdi.Olmadı yalancı meme verdi acaba emiyomu diye.Olmadı kendi göğsünü verdi.İşin acı olanı bebeğim onun göğsünü aldı.Bi ağlama krizine girdim,saatlerce kimse susturamadı.Şekerli su verdi,zemzem içirmiş ilk doğduğunda.Hacdan gelen hurma vermiş.Ben yapma dedikçe bişey olmaz dedi verdi.Sevgili kocamda babalık sendromuna girdi.bebişi annesine verip rahatlıyodu.Bi kundak yapıyodu çocuk mumya gibi öyle duruyodu.Ben açıyodum o sarıyodu. 6. gün yavrum aniden morarmaya başladı nefesi kesildi.Zorla kendine getirdik.3 kez aynı şey oldu.Israrımızla yoğun bakıma alındı.Gayet sağlıklı dediler.Aspire olmuş,başını yüksek tutun.Beslerken dik besleyin dediler.15. gece gündüz başını bekledik.Çok şükür bidaha olmadı.Kaynanam bu olaydan sonra bebeğimi bana bıraktı.Şimdi ben ilgileniyorum.Kimseye vermiyorum yavrumu.Bazen alıyo sevmek için,Kızım,bebeğim,yavrum,annen burda ağlama,diyo.Sinir oluyorum.Benim kızım o sana noluyo diye bağırmak geliyo içimden yapamıyorum.Ah ah daha neler var....Çok şükür hafta sonu gidiyolar.Allah sabır versin bana....

2. 3 Temmuz 2009
  3. burcu_arda

burcu_arda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu ne yaa tam bi bunalım allah sana ii sabır vermiş. geçmiş olsun diyorum sana

4. 3 Temmuz 2009
  5. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy bu neee ya ben kaynanama fena diyodum ne kaynanalar varmış kadına bak kendi memesini cocuga veriyo delimidir nedir yaa ayyyyyy sinirlerim bozulduu allah sabır versinnn :eek:lmaz: :bbo:

6. 3 Temmuz 2009
  7. zelal83

zelal83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    108
    inanmıyorummmmmmm bu ne yaaa böyleeee :1shok: kendi göğsünü nasıl verir deli mi bu kadınnnn çıldırmış olmalı neden izin verdin bunlara mafoldumben

8. 3 Temmuz 2009
  9. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    bebeğin hayırlı olsun..
    sağlıkla, mutlulukla büyüsün inşAllah..

olanları unutup , huzurla yaşamanız dileğiyle... opuyorumnanaktan

10. 3 Temmuz 2009
  11. divine_time

divine_time Evli Ve Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle allah anneli babalı büyütsün canım
    allah sabır versin çekilir bir durum değil kayılvaliden kabus gibi canımm allah yardımcın olsun

12. 3 Temmuz 2009
  13. ayrxixlxixkk

ayrxixlxixkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya nasıl biri ben de anlamadım.Bi bakıyosun çok iyi.Bi bakıyosun çıldırmış gibi davranıyo.Doğumdan 5 gün sonraya kadar böyleydi.Şimdi iyi.Yavrumu kucağına bile almıyo.Hakkını yiyemem 20 gün o baktı bana.Herşeyimle ilgilendi.Ama gel görki sinirde oldum.Biberon vereyimmi diyo yok diyorum sonra bildiğini okuyo.

14. 3 Temmuz 2009
  15. minos

minos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Allah anali babali saglikla buyutsun insallah
    kaynananizin yaptiklarina cok sasirdim bu kadar olamaz helede emzirmesi inanilir gibi degil
    Allah yardimcin olsun
    iyi sabretmissin vallahi
    torunudur sever ama bu kadari cok fazla

Son düzenleme: 3 Temmuz 2009
  16. 4 Temmuz 2009
  17. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bune ya cadı kadın valla allah sabır vermiş annene ve sana benim annem olsa valla ne yapardı bilmiyorum kesin kalp krizi geçirirdi bende heralde kapının önüne koyardım kimsenin evine karışmaya hakkı yok biraz tavrım sert ama o an insan ne yapacagını bilmez heralde şahsen bende kaynanamın bir sözüne kızdıgım için şimdiden resti çektim istemiyorum dogumuma gelmasin dedim haber bile vermiyecegiz zaten sezeryandan sonra bakıma ihtiyacım olacak annem ilgilenicek benimle bari ruh sağlıgım yerinde olsun degilmi

18. 4 Temmuz 2009
  19. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Töbe yarebbim :kızgın:
    Kendi göğsünü çocuğa verme gibi bi fütursuzluğa nasıl cesaret ediyo ya fisfisfis
    Küntlük mü var biraz bana mı öyle geldi :1ninca:
    Çocuğu ne kadar sıkmış öyle ki zavallım morarmış :1shok:
    Ben öyle kayınvalidenin sıfatına tüpürürüm :mymeka:
    Biraz resmi durmayı deneyin bence..
    Kimse kimsenin çocuğunu annesinden soğutamaz deli kadın kötükedihüso

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.