Doum Gn Meselesi :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Orodrethica tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Orodrethica
  1. Orodrethica

Orodrethica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar nereye yazacağımı bulamadım burayı seçtim umarım doğrudur..

Sevgilimin doğumgünü yaklaşıyor ve onun benimle kutlayacağı ilk dğumgünü..dolayısıyla kendisini özel hissettirecek birşeyler yapmak istiyorum İstanbul'da oturuyorum sürpriz bir doğumgünü yapacak güzel mekanlar hakkında bilgisi olanlar lütfen yazsınlarr..ya da değişik sürpriz fikirleri, deneyimler? çok ihtiyacım var buna :)

2. 26 Temmuz 2009
  3. EU2

EU2 Guest

sen neden yapıyorsun suprız pasta kutlama, vs bırak senın dogum gunun geldıgınde o kutlasın. sen ne cabalıyorsunkı

4. 26 Temmuz 2009
  5. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sanırım sırf mesaj yazmak için yazıyorsun.. Sorulan soru ne verdiğin cevap ne :1closedeyes:

Bence içinden geleni yap kendin araştır, başkasına göre hoş olan bir mekan belki sana itici gelecek. Taksimde güzel yerler bulabilirsin, yada evde bir kutlama yaın imkanlar el veriyorsa cokacimcoook

6. 26 Temmuz 2009
  7. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s.a.s.a.s. KESINLIKLE katiliyoruuum Vengeance, ne bicim cvpdi o yaa !! :roflol:

Bencede onu cok sevdigini gösteren bisey bulman gerek .. ve Hediye olarak taa ama hiiç bilmiyorum ne alabilirsin , nasil bi parti hazirlayabilirsin , ben hiiç yasamadigiim icin .. fisfisfis

8. 26 Temmuz 2009
  9. Orodrethica

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm merak etme yaptıklarımın karşılıksız olmadığını deneyimlediğim için zaten bu kadar önem veriyorumm kendisine:KK66:

Vengeance'cim teşekkür ederimm taksimi ben de düşünüyorum şu sıralarr..

esmergirl356 cüm işte o hediye meselesi çokk kafamı karıştırıyo..aslında çok sanatçı bi kişilikk..müzik,resim,şiir yazıyoo çok güzel..

O bana 6. ayımızda çok güzel bir şiir yazmıştı hatta:eek:

10. 26 Temmuz 2009
  11. krpz

krpz 14/11/2014 Buğra Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    123
    atlayın kız kulesine gidin,orda organize et bişiler...hiç ummadığı anda...ben asıl hediyesi yanında ikimizin resmini hediye etmiştim çerçevede,hala söyler,onca aldıgım şeylere rağmen onun yeri ayrıymışzemuszemus
    ay ne eğlenceli ya..:)

12. 26 Temmuz 2009
  13. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne Güzel düsünmüssün ikinizin fotograf'i güzel bi hediye aslinda ...opuyorumnanaktan ama hiiç beraber fotograf'i olmayan larida düsünmek gerek :
    Ya Kadinlar'a hediye almak daha basit , yani bana öyle geliyo,
    erkekler'e bi hediye almak ne Kadar ZOR yaa !! fisfisfisfisfisfis
    saat mi olsun?? ne olsun , esya olarak diyorum.. biblo alacak halimiz yok herhalde kaydirigubbakcemile3

Orodrethica ne güzel sair bi sevgilin varmis .. sanslisin hee :lepi::nazar:sırnaşık şey

14. 26 Temmuz 2009
  15. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    canım bence kızkulesını ılerıde o sana ozel bı an ıcın kullanmak ısteyecektır bence orayı kullanma
    bak ben ona bır kutu alıp ıcını renklı kagıtlarla doldurup onun sevdıgı sekerlerden cıkolatalardan , sevdıgı cam kutu bır oda parfumu ve ole ıvır zıvırlar koymustum, yanında da bır gomlek vermıstım, en onemlısı kutunun ıcındekı kagıtlara kendı parfumumu sıkmıstım, kutunun ıc kapagına tarıhını ve bana taktıgı lakabı yazdım

16. 26 Temmuz 2009
  17. Orodrethica

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    esmergirl sorma vallaa erkeklere hediye almakk gerçekten çok zorr..şiir yaziyim dedim ama kendisi hafif özdemir asaf gibi olduğundan çok komik olur benim şiirlerimm :S

ayy o resim ve kutu fikri çokk güzel gerçektenn ay devam kızlar devam belki hepsini karıştırır değişik orjinal bir şey bulurumm :)

18. 26 Temmuz 2009
  19. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    :1rolleyes:canım taksimde çiçek pasajında hoş bir yemek yiyebilirsiniz askımla biz doğum gunumu orda kutlamıştık :asigim:
    ikinizin fotosu olan bir puzzle yaptırabilirsin fotoğrafcılar yapıyor şimdi

bizde askımın doğum gununde tam 1 aylık evli olmuş olacaz ben ne yapsam acep