Doum kontrol hap

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve paranoyaaa tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  1. paranoyaaa

    paranoyaaa Aktif Üye Üye

    Katılım:
    4 Ocak 2009
    Mesajlar:
    87
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar daha önceden diane 35 kullanıodum fakat mide bulantısı falan yaptı bu hap bende.sonra ginera adlı doğum kontrol hapı aldım belki bu yapmaz die.ilk gün içtim aynı mide bulantısı ve sanki boğazımda bişi kalmış gibi bi his oldu böle yutkununca boğazımda bi şişlik hissedıyodum.ginerayı adetimin 3.günü sadece 1 gün içtim ve bıraktım sizce ara kanama yaşama olasılığım var mıdır?diane 35 i bi keresın de(adetken içmemiştim ama))2 gün içip bırakmıştım ve hasta olmuştum benneyaptımki lütfen yardım edin bana :uhm: ve eşim hapı da hala kullanıom sanıo ama yutamıorum lanet olası şeyisenağlama
     
  2. 3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  3. hopeless13

    hopeless13 sen olmadan asla Üye

    Katılım:
    12 Mart 2009
    Mesajlar:
    160
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende yıllarca diane 35 kullandım evet ilaç ilk 3- 4 gün bulantı yapıyor ama daha sonra geçiyor merak etme eğer doktor tafsiye etmişse kullanmaya devam et umarım herşey yoluna girer
     
  4. 3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  5. Zeliha

    Zeliha Popüler Üye Üye

    Katılım:
    25 Nisan 2007
    Mesajlar:
    1.361
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    o hapların çoğunluğu yapıyor o bulantı şikayetlerini. benimde olmuştu ve bir ay lekelenme yaşadım ben
     
  6. 3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  7. busem68

    busem68 çok şükür Allah'ım Üye

    Katılım:
    26 Şubat 2008
    Mesajlar:
    1.337
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bendede olmuştu bulantı felan ama ben yasmin kullanmıştım.
     
  8. 3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  9. txixrtxixl kelebek

    txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

    Katılım:
    29 Temmuz 2008
    Mesajlar:
    1.175
    Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ger sın bılmıyorsa hamıle kalablırsın bende kullanım5 aykadar ama bana ılk 1 ay yaptı
    sonra gectı dr konus bakalım
     
  10. 3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  11. sherin

    sherin olur olur bal gibi olur Üye

    Katılım:
    1 Mayıs 2008
    Mesajlar:
    2.486
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet ilk günlerde bulantı yapması normal alıştıkça düzelir ama aşırı şikayetçiysen dr na söyle kes ilacı derim
     
  12. 4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  13. paranoyaaa

    paranoyaaa Aktif Üye Üye

    Katılım:
    4 Ocak 2009
    Mesajlar:
    87
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok saolun arkadaşlar dr danışayım bari ..umarım lekenlenme olmaz bıraktığım için :Saruboceq:
     
  14. 4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  15. gizzem25

    gizzem25 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    22 Kasım 2008
    Mesajlar:
    13
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doğum kontrol haplarının cinsel isteksizlik yaptığını düşünüyorum benle aynı fikirde olan varmı eşimle sorun yaşıyorum bu yüzden hiç onunla olasım yok bana önerisi olan varmı
     
  16. 5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  17. paranoyaaa

    paranoyaaa Aktif Üye Üye

    Katılım:
    4 Ocak 2009
    Mesajlar:
    87
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yapmıodu isteksizlik 2 sene kullandım fakat son zamanlar aşırı derecede mide bulantısı yaptı
     
  18. 5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : paranoyaaa
  19. Rafflesia

    Rafflesia Aktif Üye Üye

    Katılım:
    3 Haziran 2008
    Mesajlar:
    20
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de ginera kullandım. ilk 1-2 hafta mide bulantısı yapmıştı, doktorum ilk başlarda normal daha sonra yapmaz, bulantıların çok şiddetlenirse mide bulantısını engelleyici bir ilaç kullanabilirsin demişti. zaten 1-2 hafta sonra bulantım geçmişti.
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.