doum sonras diki aklarnz ne zaman gecti acaba?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve safkan tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar sızden bırsey rıca edıcem
    merak ettıgım su soruları cevaplarsanız sevınırım
    hangı hastanede dogum yaptınız
    ne sekılde dogum yaptınız normal-epıdural- sezeryan
    dıkıs acılarınız ne zaman gectı
    dr unuzun adı neydı
    hastaneye toplam ne kadar ücret ödediniz
    yenı gebe olarak yardımlarınızı beklıyorum cunku bunları merak edıyorum:teytey:

2. 9 Aralık 2009
  3. PINARYILDIRIM

PINARYILDIRIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba 1 ay önce sezeryan oldum hiç bir ağrım olmadı dikişler zaten kapalı gibi yara falan değil gözünüzde öyle canlandırmayın. Çok rahat bir doğum oldu normal doğumu bilemem ama bu son derece stressizdi.
    Acıbadem hastanesinde Dr. Arkun Hanlıoğlu doğuma giren doktordu. ( ANKA KADIN SAĞLIK- KENDı YERı )
    Şimdiden kolay doğumlar dilerim.

4. 10 Aralık 2009
  5. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    tesekurler pınar yıldırım baska arkadas yokmu dogum yapan

6. 10 Aralık 2009
  7. henry

henry Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende doğum yapalı 50 gün oldu.normal doğum yaptım ama gayet iyi geçti doğumum doktorum bana doğuma girmeden 10dk önce sakinleştirici iğne yaptırdı ve sonra doğuma aldı doğumhaneye girdiğimde hiç sancım yoktu hatta uyukluyordum:)))10dk da bebeğimi kucağıma aldım dikişlerimin kaç tane olduğunu söylemedi ama baya bi vardı ilk 3 4 gün kadar sancısı oldu sonra üstüne oturabildim.Ben doktorumdan çok memnunum 9 ay boyunca kontrollerimede aynı doktora gittim.ALLAH herkese hayırlı doğumlar nasip etsin.Anadolu yakası PENDıK ÖZEL ÖZKAN HASTANESı OP.DR.MURAT MENGÜLLÜOĞLU(Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı)

8. 11 Aralık 2009
  9. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba

bende bir ay önce doğum yaptım. epidural sezaryan oldum. hiç ağrı çekmedim çok sakin stressiz bir doğumdu. medipol hastanesindeydim doktorum sema ovalı. hastane ve doktoru şiddetle tavsiye ederim. dikiş olayını da kafana takma sezaryan dikişleri eskisi gibi değil. bir ay oldu doğum yapalı ama sezaryan yerim neredeyse hiç belli değil. estetik dikiş yapılıyo artık. ameliyat yerinin ağrısı ise bikaç gün içinde hafifliyor. benim günlük hayatımı etkileyecek bir ağrım olmadı. şuan zaten hiçbişey kalmadı. sana da hayırlı sağlıklı doğumlar dilerim.

10. 11 Aralık 2009
  11. figenari

figenari kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben doğum yapalı 3 ay oldu.
    normal doğum olarak gittim ve yaklaşık 3,5 saat suni sancıyla açılma bekledik ama olmadı. bebeğimin de kalbinde problem olduğu için riske atmak istemedik daha fazla bekleyip. sezeryan ile doğum yaptım mecburen.
    dikiş acısı olmadı hiç, ztn artık dışardan dikiş yok estetik yapılıyor yapıştırma.
    iç dikişlerimin acısı oldu biraz 1-2 gün ama dayanılmaz acı değil tabi. ztn ağrı kesici iğne istemiştim ben de.
    9ay boyunca tüm kontrollerimi ve doğumumu hospitalium haznedar hastanesinde Op.Dr.Civan Kalafat yaptı.
    fiyat sanırım 1.500tl özel sigorta ile ödenmişti. sgk o zmnlar 1.000tl flndı.
    hastaneyi ve dr.umu tabiki tavsiye ederim.
    sana rahat hamilelik ve hayırlı doğum dilerim..

12. 11 Aralık 2009
  13. Mntha

Mntha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    Bende normal dogum yaptim 3 dikisim vardi 4-5 acidi oyle oturamiyacak gibi degili ama
    simdi 12 gun oldu tamamen gecdi acisi. aman hanimlar yeterki saglili sihatli olsunlar biz her turlu aciyi cekeriz onlara en ufak bir sey oldumu aciyi maciyi unutuyo insan yurek acisi hir bir seye benzemiyor. hepsinden kotu) yeterki sagliki olsunlar miniciklerimiz..
    Rabbim hayirli ve saglikli dogumlar versin ins

14. 11 Aralık 2009
  15. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekurler ben normal doğum ıstıyorum sezeryandan korkuyorum ama hayırlısı olsun hakkımızda
    evet baska yokmu arkadaslar haydı herkesı beklerım buraya

16. 11 Aralık 2009
  17. ekim.29

ekim.29 Allahumme Ya Mübdi Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    dogum yapalı 9 ay olcak genel anestezi oldum sezaryanda en önelisi 3 gün bu 3 gün atlatıldımı bişeycik kalmıyoo
    göbek bile yerinde yoksa ondanda eser kalmıyoo

18. 13 Aralık 2009
  19. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sezeryanla doğum yaptım.dikişlerim ilk hafta baya acıdı ama sonra acısı oldukça azaldı.tamamen 3 haftada falan geçti.doğumu konyada yaptım sen galiba istanbuldakileri soruyorsun